REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Seweryn Dracki09.02.19 (15:05)

Kasia Tusk z dzieckiem odwiedziła mamę. Czegoś jednak zabrakło...

Kiedy mieć czas dla rodziny, jeśli nie w weekend? Nic więc dziwnego, że Kasia Tusk wraz z maleństwem i mężem odwiedzili dom rodzinny młodej mamy w Sopocie. Uważni obserwatorzy (a przede wszystkim inne młode mamy) dostrzegą, że na załączonym obrazku czegoś brakuje!
o2.pl

Przyjrzyjmy się zdjęciom raz jeszcze i dokładnie sprawdźmy: jest Kasia, jej mąż Stanisław, jest maleństwo zawinięte w misiowy kombinezon z uszkami, jest nawet jak najbardziej pełnoprawny członek rodziny, czyli pan pies. Czego jednak brakuje?

Każda młoda mama powie: "torby młodej mamy!".

REKLAMA

Nie wiecie, co to jest? Cóż, widać dawno nie mieliście do czynienia z niemowlakami. Świeżo upieczeni rodzice bowiem dobrze wiedzą, że każda wyprawa z maleństwem to przecież wyzwanie iście logistyczne.

A to właśnie w "torbie mamy" zazwyczaj upycha się wszelkie niezbędności, do których należą: pieluchy, nawilżane chusteczki, kosmetyki do pielęgnacji skóry dziecka, ubranka na przebranie, zabawki, no i oczywiście butelka z mlekiem (jeśli mama nie karmi już w naturalny sposób, piersią). Elegancka torba Kasi nie wygląda na taką, która mogłaby podołać takiemu wyzwaniu.

Choć trzeba też przyznać, że jeden fakt może tłumaczyć brak tego "niezbędnika". Wizyta w rodzinnym domu Tusków mogła być po prostu krótka, ot tak, przelotem.

o2.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij