Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Piotr Kalsztyn
|

Katował szczeniaka w centrum miasta. Przechodnie nie czekali na policję

116
Podziel się

Mieszkańcy Gdańska zatrzymali mężczyznę, który na ich oczach dręczył bezbronne zwierzę.

Katował szczeniaka w centrum miasta. Przechodnie nie czekali na policję
(Facebook.com, Pogotowie dla Zwierząt)
bELfgDmd

Pijany 47-latek kopał i szarpał za kolczatkę swojego psa. Spacerujący niedaleko gdańszczanie usłyszeli w pewnym momencie przeraźliwe skomlenie. Gdy czwórka młodych ludzi podeszła bliżej, zobaczyła mężczyznę, który znęca się nad malutkim owczarkiem niemieckim.

Według ich relacji, bił go po głowie. Podnosił także za zaciśniętą kolczatkę, a potem dociskał przestraszone zwierzę do chodnika. Ne miejscu interweniowała policja oraz "Pogotowie dla zwierząt". Mężczyzna miał w organizmie 2 promile alkoholu.

Zachodziła obawa ukrycia się sprawcy. Poleciliśmy zgłaszającym, aby do czasu przyjazdu policji i naszego patrolu dokonali zatrzymania obywatelskiego. Nie musimy być funkcjonariuszami policji, by zatrzymać sprawcę – komentuje Marcin Kościński z "Pogotowia dla zwierząt" w Gdańsku.

bELfgDmf

*Szczeniak jest wystraszony i utyka na lewą łapę. *Do czasu zakończenia sprawy karnej będzie przebywał pod opieką "Pogotowia". Za znęcanie się nad 4-miesięcznym owczarkiem, mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także: Zobacz także: Walczyła z rakiem piersi. W tym samym czasie chorował jej pies

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bELfgDml
bELfgDmG
KOMENTARZE
(116)
MAGDA
10 miesięcy temu
Wymierzyć karę sprzątania i opieki w schronisku przez co najmniej 2 lata w 2 razy w tygodniu bez ulgi na pracę zawodową jezeli zwyrodnialec pracuje w ramach urlopu lub w godziach wolnych po pracy z całą surowością i za darmo !
dziki.penis
4 lata temu
Zapytajcie myśliwych o miłość do zwierząt heeeeeee
sprawiedliwy
4 lata temu
Czemu nie podaja nazwiska i adresu gdzie ta patologia mieszka duzo jezdze po polsce odwiedzil bym tego chwasta wprosil bym sie na kawusie a potem ......?
bELfgDmH
Olo
4 lata temu
Mam podobnego slodziaka. Jest u mnie prawie rok. Ktoś podrzucił, na początku miałem oddać do sroniska, ale teraz życia bez Wojtka sobie nie wyobrażam.
>rtv<
4 lata temu
kaliber 9 mm, sztuk: 1
s
4 lata temu
przyjdź do mnie ja ciebie skopie padalcu
miecio
4 lata temu
Dlaczego ci różni biorą te zwierzaki a potem tak źle je traktują ? Niech nie ulegają dzieciom co to chcą pieska czy kotka , dziecko ma 7 lat plus piesek żyje 15 a dziecko już dawno na swoim ,i takie potem różne smutne historie.
spaniel
4 lata temu
to nie ze mu grozi do 3 lat...on bezwarunkowo powinien siedzieć 3 lata najlepiej zamknąc go z lwami albo hienami...brwo młodzież za pomoc psiakowi
jak Francisze...
4 lata temu
Pomagajcie tępić PATOLOGIĘ znęcającą się nad zwierzętami !!! REAGUJCIE , gdy zobaczycie !!!
Proszę!
4 lata temu
Znacie, poznajecie, to pomóżcie UKARAĆ !!!
Dumny Polak
4 lata temu
Poziom Narodu ocenia się poprzez to, jak traktuje zwierzęta !!! POLACY, czy mają nas inni uważać za PATOLOGIĘ ??? Zróbmy porządek ze zwyrodnialcami !!!
wap23
4 lata temu
Jakże szlachetnie w porównaniu z takimi "ludźmi" wypadła wszelkie bydło !
sondor
4 lata temu
Tą kolczatkę założyłbym temu okrutnikowi i stopniowo też bym przyduszał, ale wątpię czy zrozumiałby taką aluzję. To nie są ludzie, to zwyrodniali osobnicy!!!
bELfgDmz
Ali
4 lata temu
Polak - Katolik... Na 100% jest ochrzczony.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić