Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Przybrana córka Teda Bundy'ego przerywa milczenie. Opowiada o życiu z mordercą

9
Podziel się:

Przybrana córka Teda Bundy’ego ujawnia prawdę na temat ich wspólnego życia. Mimo iż nie czuła się do końca bezpiecznie, Molly traktowała Teda jak ojca i nie spodziewała się, że jest seryjnym mordercą.

Przybrana córka Teda Bundy'ego przerywa milczenie. Opowiada o życiu z mordercą
(Getty Images)

Liz Kloepfer, dziewczyna Teda Bundy’ego, wydała po raz pierwszy swoją książkę "The Phantom Prince: My Life with Ted Bundy" w 1981 roku, używając pseudonimu Elizabeth Kendall. W 2020 jej wspomnienia zostaną wydane ponownie z rozdziałami, które dopisała córka Molly. Kobieta wspomina w nich jakim Ted był ojcem.

Molly wyjawia, że nie czuła się do końca bezpiecznie przy Tedzie. Według niej zawsze było w nim coś niepokojącego, ale mimo to traktowała go jak prawdziwego rodzica. W stosunku do niej był zawsze bardzo czuły i opiekuńczy.

Na co dzień Bundy sprawiał wrażenie zwyczajnego mężczyzny doskonale zajmującego się swoim domem i rodziną. Molly opowiada o tym jak Ted nauczył ją jeździć na rowerze, zabierał na narty i do wesołego miasteczka. Był dla niej ojcem, którego nigdy przedtem nie miała.

Zobacz także: Zobacz też: Wstrząsające wideo. Tak uwalniali ofiarę seryjnego zabójcy

Tylko jeden incydent bardzo mocno zaniepokoił dziewczynę. Jednej nocy Ted wkradł się do jej łóżka i dziwnie się zachowywał. Po latach Molly nie jest w stanie powiedzieć, co dokładnie się wydarzyło. Była wtedy dzieckiem i niewiele rozumiała.

Książka Elizabeth Kendall ukaże się ponownie pod koniec stycznia bieżącego roku. Historia seryjnego mordercy, z którym żyła przez siedem lat stała się ponownie popularna za sprawą filmu "Podły, okrutny, zły", którego głównym bohaterem jest właśnie Ted Bundy.

Ted Bundy został złapany przez policję w 1976 roku, za sprawą swojej dziewczyny, która od jakiegoś czasu coś podejrzewała. W przeciągu kilku kolejnych lat przyznał się do 30 zabójstw na terenie 6 stanów, ale mógł ich dokonać znacznie więcej. Został stracony na krześle elektrycznym w 1989 roku.

Molly dodaje, że jako dorosła kobieta o nim nie myśli. Pod koniec lat 80. znalazła u matki ostatni list, jaki Bundy do niej napisał i postanowiła go spalić, aby raz na zawsze go pożegnać i odciąć się od tamtego życia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(9)
Ted
3 lata temu
Chyba komuś kasy na życie zabrakło t trzeba małego rozgłosu. Po tylu latach. Przerwane milczenie - naprawdę świetny nagłówek.
Dr Bell
3 lata temu
Mmm kraszuje go bardzo. Przykro mi że tak skończył
Oczy Teda B.
3 lata temu
Oczy psychopaty są zazwyczaj rozszerzone ,jak u Teda.
Kristofer
3 lata temu
Theodor patrzy na nas z nieba i rechocze. Mijają lata a on nadal sławny i uwiflbiany budzi zainteresowanie.
szef ubojni
3 lata temu
Ojciec Dawidks, matka Madzi i wielu wielu innych sicjopatów psychopatycznych. Kupują bułki w Biedronce i odorowadzają dzieci do szkoły. A potem kiedy nikt nie widzi... jedzą mięso. Ktoś kto zabija zwierze ojtutnie. Bezbronna istite zhjącą w klatce kupujac mieso. Potem jest zdolny zzbic każdego innego. potwory jedza mięso i są zdolne do gorszych rzeczy. instynkt zabójcy pi zjedzeniu kurczaka z otasią grypą.
Pan Bóg
3 lata temu
Ted Bundy był niezwykle bystry i czarujacy. Był przystojnym mężczyzną. Bardzo podobał się kobietą. Mógl mieć każdą bez przemocy. Szkoda, że uldgł szatanowi.
Żonamilionera
3 lata temu
Straszna musi być swiadomość, że żyło się z potworem.
pedofil
3 lata temu
eielu takuch ludzi zyje wsrod nas. oby ich sklinnisci nigdy ich nie zdominoealy. Sadowski ojciec Marysi Sadowskiej iskarzany jest o gwałty i molestowanie dziewczynek. oni sa wsrod nas. wygladaja nirmalnie. maja zony i dzueci.
fds
3 lata temu
czy to nie rodzina rockefellera
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić