Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Seweryn Dracki
|
aktualizacja

Seks-robot w Warszawie? No to sprawdziliśmy

144
Podziel się:

- Tego jeszcze nie było! - zakrzyknęły niektóre media, rozgrzały się do czerwoności portale społecznościowe. Otóż piękna Maya, choć ze sztucznym ciałem i takąż inteligencją - świadczyć miała w stolicy za pieniądze cielesne uciechy. Sprawdziliśmy te doniesienia. I wszystkich zainteresowanych musimy zasmucić.

Seks-robot w Warszawie? No to sprawdziliśmy
(Roksa.pl)

"Roksa oferuje seks z robotem. Będziesz mieć czyste sumienie, bo to nie zdrada" - pal licho to, co wypisuje się w mediach społecznościowych, artykuł o takim tytule zamieścił jeden z bardziej uznanych portali technologicznych. Zanim przejdziemy do walcowania tych doniesień, należy ci się czytelniku kilka wyjaśnień.

Po pierwsze - czym jest ta Roksa? Otóż to jeden z największych w polskim internecie portali reklamujących... usługi towarzyskie (używając łagodnego określenia). Sami o sobie piszą: "Każdego dnia odwiedza nas ok. 430 tysięcy osób, a nasze ogłoszenia w ciągu miesiąca wyświetlane są ponad 150 milionów razy".

Po drugie - to właśnie na tej Roksie znalazło się owo rozgrzewające zmysły (niektórych) ogłoszenie: Maya seks-robot, lokalizacja; Warszawa. Cena: 400 zł (godzina)
, 1,2 tys. zł (cała noc).
Oprócz tych podstawowych (i kluczowych dla ewentualnych klientów informacji) ogłoszeniodawca pozwolił sobie też na kilka werbalnych marketingowych sztuczek. Mówiąc wprost: zachwalał swój "towar"/"usługę".

- To jedyny naprawdę bezpieczny seks - Maya przed każdym spotkaniem przechodzi gruntowną dezynfekcję i nie może być nosicielem żadnych niespodzianek. Maya jest czysta jak łza anioła

Będziesz mieć czyste sumienie, bo to nie zdrada. Seks z maszyną, nawet jeśli jest wyposażona w sztuczną inteligencję, to moralnie tylko seks z maszyną

Postanowiliśmy więc poświęcić się dla ludzkości i sprawdzić usługi oferowane przez Mayę. Oczywiście nie wszystkie. Liczyliśmy na miłą godzinkę spędzoną w inteligentnym (choć sztucznie) towarzystwie. Chcieliśmy sprawdzić, czy z seks robotem rzeczywiście da się swobodnie pogaworzyć po angielsku (jest jeszcze opcja chińskiego, jeśli ktoś zna).

Niestety okazało się, że z dużej medialnej chmury, nie tylko nie mały deszcz, ale tematyczna posucha. Niedługo po pierwszych publikacjach - ogłoszenie zniknęło ze stron internetowych. Zadzwoniliśmy pod podany wcześniej numer. Głucha cisza.

Sprawę próbuje nam nieco wyjaśnić osoba związana z rynkiem usług seksualnych, pracująca dla konkurencyjnego portalu. - Moim zdaniem drogi są dwie: albo był to żart jakiś dzieciaków, bo za takie ogłoszenie wprawdzie trzeba zapłacić, ale to koszt rzędu kilkudziesięciu złotych, albo: ktoś testował możliwości rynkowe, zainteresowanie - przekonuje.

- Jestem pewien, że jeśli jakaś firma zacznie wynajmować krótkoterminowo takie roboty, to ceny będą jednak wyższe. Sama lalka to koszt dobrych kilkunastu tysięcy złotych, a trzeba pamiętać o bardzo drogim serwisie - dodaje.

Przedstawiciele portalu Roksa.pl zapytani przez nas o tę sprawę, odpowiedzieli lakonicznie: "Emisja tego anonsu została wstrzymana przez ogłoszeniodawcę".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(144)
ANIOŁ STANISŁ...
4 lata temu
To jest wnuczka EWY 1 z Alternatywy 4 !!!
Danon
4 lata temu
Nie lepiej trzepnąć kapucyna
Toome
4 lata temu
No zony... Widzicie, tam idzie wasz maz kiedy mu odmawiacie.
Jtj
4 lata temu
Za komentarz niech wystarczy - strasznie smutne i ponure te lalki na zdjęciach. Jak i sama czynność sprzedawanych usług, jak i korzystanie z takich czy nawet żywych usług. Nie interesuje mnie ten temat, weszłam żeby zobaczyć czego ta lalka taka smętna.
Nick mój
4 lata temu
Toć to plastik do czego doszło niedługo budki dla ptaków zaczną molestowac
Żywa
4 lata temu
Pacnijcie się w te głupie łby i może bądźmy ludźmi. Oprócz seksu, syfu, zarazy i odrazy są jeszcze jakieś uczucia. Pomyślcie o swoich dzieciach i o tym jak je wychować na normalnych i przyzwoitych ludzi. Nie bądźcie zwierzętami. Trochę klasy i rozumu bo inaczej to tylko strzelić sobie w łeb.
Tjj
4 lata temu
Swiat schodzi na psy.
użytkownik.
4 lata temu
JAK MÓWI ORZYSŁOWIE pier...pier...ja posłucham. Bajki są dla dzieci.
jakiś dziecia...
4 lata temu
..."Sprawę próbuje nam nieco wyjaśnić osoba związana z rynkiem usług seksualnych, pracująca dla konkurencyjnego portalu. - Moim zdaniem drogi są dwie: albo był to żart jakiś dzieciaków, bo za takie ogłoszenie wprawdzie trzeba zapłacić, ale to koszt rzędu kilkudziesięciu złotych, albo: ktoś testował możliwości rynkowe, zainteresowanie - przekonuje."... Osoba nierozróżniająca liczby pojedynczej od mnogiej pracuje w portalu chyba jako "osoba sprzątająca". jakiś≠jakichś
ERYK ANTYKLER...
4 lata temu
BABA ZAWSZE ZDRADZA.
Zenada
4 lata temu
Weźcie toster wyjdzie na to samo tylko o wiele taniej XD6
Wersja
4 lata temu
Terminator dobry dla kiepskich facetów w łóżku, nigdy mu nie powie że było źle 😜
To
4 lata temu
Boże... Wynaturzenie...Co będzie jak zrobi się zwarcie 😂 Uprawiac sex z mikserem 🤣
Xiński
4 lata temu
Mazowiecki ... w grobie się przewraca i to nie tylko z tego powodu, że nie żyje. Autor tego komentarza, podobnie jak niegdysiejsza pani premier żyje w świecie, w którym gawiedź obrzuca kamieniami dinozaury, aż do wyczerpania zapasów kamieni.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić