o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Barbara Jaros
|

Żelki z LSD. Rodzina z Targówka trafiła do szpitala

94
Podziel się

Policjanci z warszawskiego Targówka zajmują się sprawą żelków, które miały w sobie substancję psychoaktywną LSD. Zjedli je pracownica poczty, jej mąż i ich 5-letnia wnuczka.

Żelki z LSD. Rodzina z Targówka trafiła do szpitala
(Policja)
bDZnqOfF

Po kilku godzinach od spożycia słodyczy wszyscy troje źle się poczuli. Zostali przewiezieni do szpitala. Wykonane tam badania wykazały obecność LSD w ich organizmach.

Policjanci zabezpieczyli 3 woreczki foliowe wypełnione żelkami. Słodycze przekazali do laboratorium, gdzie mają zostać poddane szczegółowej analizie. Funkcjonariusze apelują, by powstrzymać się przed jedzeniem słodyczy z nieznanego źródła i o nieznanym składzie.

Nie wiadomo, jak pudełko z żelkami znalazło się na poczcie. Funkcjonariusze podejrzewają, że wypadło z jednej z przesyłek. Urzędniczka, która zabrała do domu kilka żelków, myślała natomiast, że przyniósł je jeden z pracowników, by poczęstować pozostałych. Na pudełku nie było nadawcy ani adresata.

bDZnqOfH

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Zobacz też: Akcja CBŚP. Z Holandii zamiast butów przyjechały narkotyki
bDZnqOgi
KOMENTARZE
(94)
poczta polska
11 miesięcy temu
to juz wiemy kto kradnie zawartosc listow i paczek. wypadlo to wziełam.karma szybko wróciła, dziecko pod wpływem lsd, babcia powinna trafic do wiezienia za to. dziecko moglo umrzec.
cytrynadm
2 lata temu
tego nie da się przedawkować, ani od tego się nie umiera, więc nic nikomu się nie stanie. pobędą te kilka godzin na bani życia, będą to pamiętać do końca swoich dni i na tym się skończy. LSD nie uzależnia, po 24 godzinach nie ma nawet śladu że było w organizmie
wolska
2 lata temu
Okradaja paczki, proste.
bDZnqOgj
Oto dowód
2 lata temu
Ludzie w Polsce gloduja.
trzeba mieć n...
2 lata temu
aby zjadać coś znalezionego.....Selekcja naturalna.
LoL
2 lata temu
Smacznego ;-)
Szyderca
2 lata temu
Ho Janusz, przynieś też Dżesike, przyniesłam takie fajne żelki, co z paczki wyleciały, chyba z Ameryki to se zjemy do arbaty wieczorem...
Rr
2 lata temu
Na nie swiadąca zjedli
qwert
2 lata temu
Przebiła "chytrą babę z Radomia"
dgdf
2 lata temu
Nikt normalny nie je i nie pije czegoś znalezionego, bo nie wiadomo kto to wcześniej miał, gdzie się znajdowało i czy właśnie nic do tego nie dodał ktoś... ale ludzie są głupi, łasi na wszytko co darmowe. A może wypadło z 'otwierającej się' paczki? Pokarało, szkoda tylko dziecka.
pezet
2 lata temu
które to przykazanie z Dekalogu mówi " Nie kradnij?
Alik
2 lata temu
Chyba "wypadly" z opakowania a nie wypadly, okradaja paczki i tyle
NOSTRADAMUS
2 lata temu
Bo żelków się nie kradnie.
bDZnqOgb
Pocztowiec
2 lata temu
Kogoś wkurzyło że paczki trafiają otwarte do adresata i widząc nie moc wziął sprawę w swoje ręce - podłożył łasuchowi żelki a ten nie częstując nikogo wziął do domu i nakarmił męża ( kradzione nie tuczy ) i wnuczkę . Dobrze że nie było środka na przeczyszczenie. Nosił wilk razy k kilka ponieśli i wilka.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić