o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Waldemar Kozłowski
|

Aktorka "M jak miłość" została z niczym. Wrzuciła więc ogłoszenie na Facebooka

41
Podziel się

Joanna Sydor była do niedawna obsadzana w popularnych serialach, takich jak "M jak miłość", "Komisarz Alex" czy "Ojciec Mateusz". Sytuacja zmieniła się wraz z wybuchem pandemii koronawirusa. Aktorka wyznała wprost, że została z niczym i prosi o pomoc w znalezieniu pracy, niekoniecznie w wyuczonym zawodzie.

Aktorka "M jak miłość" została z niczym. Wrzuciła więc ogłoszenie na Facebooka
Joanna Sydor i Teresa Lipowska w "M jak miłość" (filmpolski.pl)
bDyZTPYl

Aktorzy, artyści, muzycy dostali bardzo mocno po kieszeni, gdy zaczęto wprowadzać ograniczenia wynikające z pandemii koronawirusa. Wielu aktorów znanych z telewizji z dnia na dzień dowiedziało się o odcięciu od źródła dochodu. I choć niektórzy są w stanie wyżyć z oszczędności lub piszą wnioski o dotacje z ministerstwa kultury, inni są w dużo gorszej sytuacji.

Aktorka została z niczym. Opublikowała więc ogłoszenie na Facebooku

Joanna Sydor zdobyła się na odwagę i zrobiła coś, czego żaden znany aktor nie robi w normalnych okolicznościach. Napisała na Facebooku, że szuka pracy i będzie wdzięczna za każdą okazaną pomoc.

bDyZTPYn
Szukam pracy i piszę zupełnie serio i poważnie. Może Ktoś z was kochani ma możliwość obsadzenia mnie w roli w teatrze, w filmie, w serialu, reklamie, w audiobookach. Wiem, że czasy trudne, ale jednak wciąż coś się kręci lub rodzą się plany na przyszły rok, a ja póki co nie mam zupełnie nic – wyznała 45-latka.
Zobacz także: Środowisko podzielone przez Fundusz Wsparcia Kultury
Mogę też zaproponować usługi projektowania wnętrz komuś, kto mnie zna i zda się na mój gust, wyczucie estetyki i wykształcenie na ASP, bo portfolio nie mam, więc musi być ten pierwszy raz – dodała Sydor, która jest dyplomowaną aktorką po PWST w Krakowie. Ale skończyła też studia na wydziale architektury na warszawskiej ASP.
bDyZTPYt

Joanna Sydor dyplom w szkole teatralnej obroniła w 2000 r., ale już w połowie lat 90. pojawiała się na ekranie. Zaczynała od spektakli telewizyjnych, później zaczęła grać w serialach: "Marszałek Piłsudski", "Samo życie", "M jak miłość" itp. Ma też na swoim koncie kilka filmów fabularnych, np. "Popiełuszko. Wolność jest w nas" czy "Bez litości". Ostatnio zagrała epizod w "Komisarzu Aleksie".

bDyZTPYu
bDyZTPYO
KOMENTARZE
(41)
Kowalska
2 miesiące temu
A co ma powiedzieć zwykły Kowalski ??
szyderca
2 miesiące temu
a to co kiedys zarobila to juz przepuscila?bylo oszczedzac a praca w biedrze czeka.
XYZ
2 miesiące temu
Jestem pod wrażeniem jej kwalifikacji, trochę przewyższa przeciętnego Kowalskiego.
bDyZTPYP
Sidney 68
2 miesiące temu
Po prostu takie żebranie jest nie na miejscu. Aktorzy filmowi powinni mieć pieniądze które starczą na kilka lat życia a okazuje się że to żebracy żyjący z dnia na dzień :( I to już nie jest wesołe. Roztrwonić duże pieniądze jest niezwykle łatwo. A potem płacz i zgrzytanie zębów. Inna sprawa to aktorzy tylko teatralni. Oni rzeczywiście nie mają za co żyć gdy teatry zamknięte. Najlepiej się uśmiałem gdy na brak gotówki zaczęła narzekać M. Rodowicz. Dlaczego nigdzie nie powiedziała ile dostawała za koncert lub pojawienie się na Sylwestra ? Za kilkuminutowe wygłupy na scenie dostawała tyle co normalny człowiek ciężko pracując przez 2 lata :( A teraz apele o pomoc bo nie ma co do garnka włożyć ? To wszystko jest takie chore u tych naszych aktorów i piosenkarzy. Zarabiają miesięcznie wielokrotność tego co zwykły człowiek a wciąż nie mają kasy. Żenada !!!
Szef
2 miesiące temu
Zatrudniłbym panią Joannę, pod warunkiem, że z poradzi sobie z filetowaniem ryb.
Najnowsze komentarze (41)
A52
miesiąc temu
Ad meritum: 1. To nie Pani Joanna napisała ten artykuł i nie Pani Joanna zamieściła go na stronach o2.pl tylko Pan Waldemar Kozłowski. 2. Pan Waldemar Kozłowski napisał ten artykuł na podstawie postu / ogłoszenia, które Pani Joanna zamieściła na swoim PRYWATNYM facebook'u, a nie na official, a zatem swoją prośbę o pomoc w znalezieniu pracy skierowała do grona przyjaciół, znajomych, koleżanek i kolegów "po fachu" i innych osób, które spotkała na swojej drodze zawodowej, logicznym zatem jest, że ogłoszenie dotyczy pracy w wyuczonym zawodzie / zawodach. 3. Ktoś z tej grupy osób "wyniósł" to ogłoszenie na zewnątrz i "podsunął" Panu Waldemarowi Kozłowskiemu, który na jego podstawie napisał ten artykuł, mam nadzieję, a przynajmniej chcę w to wierzyć, że zarówno tej osobie jak i Panu Waldemarowi Kozłowskiemu przyświecały szlachetne intencje w myśl zasady większy zasięg = większy oddźwięk, a nie czynienie taniej sensacji z tego, że Pani Joanna szuka pracy. 4. Nie wiadomo czy napisanie tego artykułu i zamieszczenie go na stronach o2.pl w ogóle było z Panią Joanną konsultowane. 5. Hejtowanie kogoś za to, że szuka pracy w wyuczonych zawodach czy mając na uwadze umiejętności jakie posiada - szczerze? nawet nie wiem jak to skomentować?, chyba komuś po prostu bardzo się nudzi albo jest jakimś frustratem... 6. Pani Joanna z pewnością dziękuje wszystkim za życzliwe propozycje pracy w Lidlu, Biedronce, "na kasach", jako kucharka czy jako pielęgniarka, kurier etc., o których to możliwościach zapewne sama doskonale wie i jeśli nie znajdzie pracy w wyuczonych zawodach pewnie również takie jak i inne opcje uważa za możliwe. Tak na marginesie: wszystkie wyżej wymienione zawody również wymagają przygotowania zawodowego, nabycia pewnych umiejętności i posiadania odpowiednich do ich wykonywania predyspozycji. Jeśli ktoś myśli, że np. praca na "kasie" to tylko przesuwanie kodów kreskowych nad skanerem to grubo się myli, podobnie np. praca pielęgniarki czy opiekuna - niejeden strongman nie "udźwignie" jak przyjdzie mu zmienić pieluchę starszemu człowiekowi (przerabiałem osobiście przez pół roku dzień w dzień) tak więc pisanie o takich zawodach jako o zawodach, które może wykonywać każdy kto ma dwie zdrowe ręce jest po prostu błędem, nie, nie każdy ma predyspozycje by być opiekunem medycznym, pielęgniarką etc. Poszukiwanie pracy w wyuczonych zawodach i z uwzględnieniem posiadanych umiejętności jest jak najbardziej profesjonalne, a na pewno dużo bardziej niż zatrudnienie się w pracy, o wykonywaniu której nie ma się zielonego pojęcia. Oczywiście zawsze można się do nowego zawodu przyuczyć, pozostaje kwestia predyspozycji. Reasumując: zanim zmieszacie kogoś, w tym przypadku Panią Joannę, z błotem pomyślcie najpierw o różnych aspektach tego co czytacie we wszelkiej maści tabloidach i tym podobnych, czasy są trudne i chyba każdemu jest w większym lub mniejszym stopniu ciężko, trzeba się wspierać, a nie się na siebie wydzierać... miłego dnia wszystkim...
Mirek
2 miesiące temu
Piszę zupełnie serio, jestem rolnikiem i jeśli pani Joanna chce to mogę jej zaoferować pracę u mnie w gospodarstwie.
Polak
2 miesiące temu
Na Boga, czy oni nie mogą iść na zasiłek dla bezrobotnych. Zarejestrować się w urzędzie pracy, zasiłek będzie murowane jak inn ludzie
123
2 miesiące temu
artyści są bezużyteczni
Gość01
2 miesiące temu
Zwykły pracownik traci pracę nikt go nie żałuje a tu celebrytka i co naród ma teraz płakać finansowo jesteście zabezpieczeni a zwykły robol nie bo go na dużo rzeczy nie stać Kurski wam da gracie w serialu który już nie przynosi zysku zrobił się wielkim badziewiem ludzie umierają a nie znają końca czy to serial który nie ma końca to jest śmieszne
Jola
2 miesiące temu
Oszczędzałam 25lat na wymarzone mieszkanie, pracowałam ciężko w UK. Nie wiem co to zabawa, była tylko praca i praca. Dzisiaj otwieram okno i widzę moje ukochane Bieszczady. Mam studia a jestem ekspedientką w sklepie. Żyję oszczędnie bo wiem, że jutro jest tajemnicą i wszystko może się zdarzyć. Czasami się zastanawiam ile Oni zarabiają- aktorzy, tyle ile My zwykli szaraczkowie? Ludzie to nie znają umiaru.
piston
2 miesiące temu
Mogę zatrudnić w charakterze żony - wymagane wykształcenie - nieagresywność i ugodowość
Szacun
2 miesiące temu
W końcu jedna, co szuka wędki, a nie oczekuje ryby. Odwalcie się, wiecznie szukający minusów, rodacy
bDyZTPYH
Ewa
2 miesiące temu
Aktorem się bywa...
Jas
2 miesiące temu
Ciekawe że nigdy nie piszą jak im się żyje gdy kręcą film za filmem.Zarabiają krocie,na składki odprowadzają grosze bo szkoda,a potem płacz bo mała emerytura!
Zuz
2 miesiące temu
Amazon przyjmuje podobno każdego.
bbc
2 miesiące temu
JAKOS NIE MOZE SIE TO PRZEBIC DO MOJEJ SWIADOMOSCI..EMERYCI Z GLODOWYCH ZASILKOW MAJA POODKLADANE KILKADZIESIAT TYSIECY ZLOTYCH....BO CZESTO SIE NAWET SLYSZY,ZE DZIELA SIE Z INNYMI RZUCAJAC KASE Z BALKONU,ALBO DO KOSZA W PARKU..a tu dorodne osoby zarabiajace dziesiatki tys.miesiecznie..nagle sa golodupcami...nic sie nie odkladalo?pewnie jeszcze kredytow kilka
Katolik
2 miesiące temu
Piękna dziewczyna.
Pracowity
2 miesiące temu
jakie wymagania, do pracy fizycznej zapraszam poznać smak prawdziwej pracy :) tak najlepiej, pójdę do pracy ale mam takie i takie warunki a może trzeba poszukać 2 dna jeśli nie chcą Pani to trzeba się przebranżowić :D
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić