Kłeczek bez żadnych hamulców. "Dlaczego państwo tak bezczelnie kłamią?"

24

W czwartek w programie "Miłosz Kłeczek zaprasza" w Telewizji Republika gospodarz zaprosił Jolantę Milas, kandydatkę do Sejmiku Śląskiego z ramienia Trzeciej Drogi. Kłeczek właściwie od razu przeszedł do atakowania swojego gościa, niczym za dawnych lat w TVP. Jak odpowiedziała?

Kłeczek bez żadnych hamulców. "Dlaczego państwo tak bezczelnie kłamią?"
Miłosz Kłeczek nie odpuścił Jolancie Milas z Trzeciej Drogi (YouTube)

Miłosz Kłeczek stał się znany jako jeden z najbardziej zajadłych propagandystów PiS w czasach ich rządów. W mig dorobił się opinii osoby, która w agresywny sposób prowadzi swoje programy i wykazuje się brakiem bezstronności. To sprawia, że często nie jest łatwo pojąć, dlaczego osoby o innych poglądach niż Kłeczek idą do jego programu.

Można jednak zakładać, że zaproszona do studia Jolanta Milas, kandydatka w wyborach do Sejmiku Śląskiego, druga na liście Trzeciej Drogi, tego błędu już nie popełni. Kłeczek błyskawicznie zaczął ją atakować.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz: Zapytaliśmy o zmiany w TVP. Skrajne opinie Polaków
Obawiacie się jutra? Bo jutro posłowie Prawa i Sprawiedliwości przedstawią wyniki swojej kontroli, czyli rozliczą was ze 100 dni rządów - rzucił w jej stronę.

Milas próbowała odpowiedzieć na pytanie, ale Kłeczek nie kwapił się ze słuchaniem. Zaczął wymieniać przedwyborcze obietnice obecnego rządu. I znowu zaatakował.

Nic z tych konkretów, z tych zapowiedzi nie zostało zrealizowane w ciągi 100 dni. Kompletnie nic. Może to jakoś pani wytłumaczyć? - wycedził Kłeczek.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Miłosz Kłeczek atakuje w swoim stylu

Milas odpowiadała, że tłumaczy sprawę z obietnicami w swój sposób i zasugerowała, by Kłeczek zapytał Donalda Tuska o powody. - Trzecia Droga chce pracować całą kadencję i nigdy nie obiecywała, że to będzie w 100 dni - stwierdziła. Kłeczek się "odpalił" po tych słowach i nie zachował się w sposób profesjonalny. Ponownie.

Dlaczego państwo tak bezczelnie kłamią? Dlaczego marszałek Hołownia tak bezczelnie kłamie i publicznie mówi, że nigdy nie obiecywali, że będzie dobrowolny ZUS, kiedy te obietnice padły? - powiedział na antenie.

Po chwili zaprezentował wideo z przedwyborczymi wypowiedziami Szymona Hołowni i Władysława Kosiniaka-Kamysza. - No i co? - rzucił Kłeczek. I tak generalnie wyglądał cały program dla polityczki Trzeciej Drogi. Wydaje nam się, że szybko nie zdecyduje się na ponowny występ w Telewizji Republika.

Autor: KDH
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić