Kubicka na wakacjach bez Barona. Co wydarzyło się na Ibizie?

11

Sandra Kubicka pokazała na Instagramie, jak imprezuje na Ibizie wraz ze swoją przyjaciółką. Niezaspokojony fan zapytał ją, czy modelka znowu jest singielką. Kubicka postanowiła mu odpowiedzieć.

Kubicka na wakacjach bez Barona. Co wydarzyło się na Ibizie?
Aleksander Baron i Sandra Kubicka są razem już niemal rok (fot. Akpa)

Sandra Kubicka i Aleksander Baron zostali parą w lipcu ubiegłego roku. Jednak nie wszyscy o tym wiedzieli na początku. Celebryci bardzo starali się zachować swój związek w tajemnicy. O tym, że są razem, poinformowali dopiero jesienią. Gdy już mieli to za sobą, na ich Instagramach zaczęły się pojawiać częste relacje ze wspólnej codzienności.

Jednak oboje szybko przekonali się o tym, że nie będzie im łatwo. Internauci od początku zasypywali ich negatywnymi komentarzami. Wielu z nich do dziś ma wątpliwości, czy Kubicka i Baron w ogóle do siebie pasują. Zarzucają im, że nie darzą się żadnym głębszym uczuciem, choć zaraz będą rok ze sobą.

Zobacz także: Zobacz: Sandra Kubicka zapewnia: "Nigdy nie byłam aniołkiem Victoria's Secret!"

Kubicka już nieraz ukrywała, że takie, a nie inne odbieranie jej związku nie poprawia jej nastroju. - Zrobił się hejt, wyliczanie, ile będziemy razem, czy przetrwamy, czy nie - mówiła Kubicka jakiś czas temu w rozmowie z Plotkiem.

Przyznała też ostatnio, że ma dosyć pytań o byłą partnerkę, pisarkę Blankę Lipińską. Choć muzyk rozstał się z Lipińską ponad dwa lata temu, to ciągle jej nazwisko powtarza się w komentarzach na profilu instagramowym modelki.

Teraz Kubicka musiała odpowiadać na kolejne pytanie o swój związek z Baronem, choć tym razem niezwiązane z Lipińską. Jak można dostrzec na jej profilu, modelka wraz z przyjaciółką wyleciała na Ibizę. Barona rzecz jasna z nimi nie było. Ten fakt na tyle zaciekawił jednego fana, że postanowił zapytać, czy Kubicka jest znowu singielką. Ta dość szybko odpowiedziała mu w sposób, który rozwiewa wątpliwości: "Nie. Mężuś jest w domu. To dziewczęca wyprawa".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Przypomnijmy, że Kubicka wcześniej była związana z francuskim DJ-em Cedriciem Gervaisem, a potem z brazylijskim biznesmenem Kaio Alvesem Goncalvesem. O ile z tym drugim rozstała się dość szybko, to z Gervaisem była w związku przez 5 lat, ale ostatecznie ich miłość wygasła w 2019 r.

Autor: KDH
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić