o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Angelika Karpińska
|

Nie żyje aktor Marcin Król. Zginął tragicznie w Białogardzie. Miał 31 lat

16
Podziel się

Aktor i reżyser Marcin Król zginął w piątek w wypadku na budowie w Białogardzie (woj. zachodniopomorskie). O śmierci 31-latka poinformowała jego żona.

Nie żyje aktor Marcin Król. Zginął tragicznie w Białogardzie. Miał 31 lat
Aktor i reżyser Marcin Król nie żyje (YouTube)
bEslbVvp

W piątek 23 kwietnia w Białogradzie zginął Marcin Król. Informacje o śmierci aktora i reżysera potwierdziła jego żona.

Drodzy, z przykrością i bólem informuję, że dziś w wyniku nieszczęśliwego wypadku zmarł mój mąż Marcin Król, miał 31 lat, był najwspanialszym mężem i ojcem dwójki małych dzieci. Jesteśmy zdruzgotani. (...) Proszę Was o modlitwę - napisała w piątek na Facebooku Magdalena Król.
bEslbVvr

"Głos Koszaliński" ustalił, że 31-latek pracował przy remoncie dachu białogardzkiego starostwa. Najprawdopodobniej chciał udrożnić zatkany lej służący do transportowania w dół starych dachówek.

Mężczyzna został przysypany przez gruz z trzeciego piętra. Mimo reanimacji i interwencji śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zginął na miejscu.

bEslbVvx

Marci Król był aktorem, reżyserem oraz instruktorem w limanowskim teatrze "Co się stało?!". Grał także w Teatrze im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu. W 2019 r. kandydował do Sejmu z list Konfederacji.

Zobacz także: Paulina Gałązka: nas aktorki nazywa się histeryczkami, gdy wyznaczamy swoje granice

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEslbVvS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(16)
Adikszczecin
3 miesiące temu
Nie znam tego celebryty, ale kumulacja zdarzeń niesamowita. W Covidowym okresie, na budowie, aktor z Warszawki, w budynku gminy, przygnieciony przez dachówki z Białogardu. A Białogard to taka wiocha kolejowa w drodze do Słupska itd. na wybrzeże. Chyba nikt nie ma złudzeń że w tej pandemii dużo ludzi kopie w kalendarz tak jakby podjechał samochód albo miał odlecieć samolot z szansą na lepsze życie w UsA albo na zachodzie, przy tym samym zawodzie.
Szczerze
3 miesiące temu
Idiotyczna śmierć, nie polecam
Karol
3 miesiące temu
31 lat? Wygląda na 50.
bEslbVvT
echo
3 miesiące temu
A PRZEPISY BHP ZNAŁ
Teodor
3 miesiące temu
Aktor pracuje przy remoncie budynku starostwa,nic w tym dziwnego każdy ma prawo,tylko ciekawe czy papiery i umowa były podpisane czy kurs bhp i przeszkolenie na danym stanowisku było,jeśli nie było to przekichane.Co jeśli Starostwo było bezpośrednim zleceniodawcą?A może aktor pracował tam charytatywnie ot tak poszedł pomóc?
kamera
3 miesiące temu
Ale za to jakie ujęcie!
LUCIFER85
3 miesiące temu
Spółczuje, ale to dziwne, że nie na COVID... hmmm.... Czyżby był w odwrocie, bo komunia a potem cyk i czwarta fala? Czy tam już ch... jeden wie która
Faaaz
3 miesiące temu
Szkoda. Dzierżyńskiego mógłby grać (ale trzeba by mu wtedy zęby wybić, bo Felkowi je Ochrana wytłukła), albo Cho Chi Mincha.
bruksela
3 miesiące temu
prokurent, zrozumiałe trzeba was podkręcić wyjdzie z uni unia bo po co ma siedzieć
bruksela
3 miesiące temu
nawet gruba coś się wydarzy sztuczny tłok nie może bo co za rónica anglicy sobie wezmą na złość wszystkim zostaną nowe wiadomo po to żeby były...
bruksela
3 miesiące temu
mbank w chmure się wruchałem ale ma branie zaczekajcie nakręcił się, muszą mieć wszystko... po swojemu tzn tak jak myślę kalendarz m myśli że zgłupiał. dlaczego bo wie że coś jest nie tak... zna pozycje z pliku te to nic nie mają do tego... a może się za trudnię wiem o tym ale nie jest wcale taki duży bo nie wiesz co robię właśnie jakiś dziwny ,oże gey tak powinien być kontroleerem ale jego bo na to samo wychodzi co chcesz k fra emailem wrzuce pod stół wyjście ani to ukradli jeszcze ale chcą szykują dokumenty sąd... s24 gra jak każda inna... wiem jak ci pomóc seryjnie jak dotacji udziel
SKA
3 miesiące temu
Świeć Panie nad jego Duszą.
dachowiec
3 miesiące temu
Żeby aktor i reżyser udrażniał lej na gruz z remontowanego dachu-aż tak źle w tej branży przez covida?
bEslbVvL
aleksiej
3 miesiące temu
jednego pszeka mniej i bardzo dobrze
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić