16-latka zgwałcona zbiorowo na oczach rodziców. Zemsta na rodzinie

72

Szesnastoletnia dziewczyna została brutalnie pobita i zbiorowo zgwałcona na oczach swoich rodziców. Sprawcy przetrzymywali ją w niewoli przez tydzień. Powodem tak potwornego czynu miała być zemsta za to, że starszy brat ofiary uciekł z kobietą z rodziny napastników.

16-latka zgwałcona zbiorowo na oczach rodziców. Zemsta na rodzinie
16-latka zgwałcona zbiorowo na oczach rodziców w Indiach. Zdj. ilustracyjne (Getty Images, Mohd Zakir)

16-letnia dziewczyna miała zostać zgwałcona zbiorowo na oczach rodziców przez ośmiu mężczyzn. Sprawcy chcieli zemścić się na rodzinie pokrzywdzonej, ponieważ starszy brat nastolatki uciekł z ich krewną. Incydent miał miejsce w mieście Moradaba w Indiach - donosi "Times of India".

28 czerwca nastolatka i jej rodzice podobno zostali zwabieni do domu sąsiadów, pod pretekstem poszukiwania zaginionej pary. W rzeczywistości rodzina uciekinierki planowała okrutną zemstę.

Nastoletnia zgwałcona zbiorowo na oczach rodziców

Po zaciągnięciu do domu dziewczyna miała zostać brutalnie pobita i zgwałcona przez braci, ojca i wujków zaginionej kobiety. Świadkiem wszystkiego byli jej rodzice.

Dzień później sprawcy wypuścili rodziców ofiary, grożąc, że zamordują ich córkę, jeśli zgłoszą się na policję. Nastolatka była przetrzymywana przez napastników aż do 4 lipca. Przez cały ten czas miała być jeszcze wielokrotnie gwałcona. Po uwolnieniu dziewczyny sprawa została zgłoszona na policję. Trwają poszukiwania mężczyzn.

"Sprawcy są bardzo wpływowi"

Podobno obie rodziny były w dobrych relacjach, do czasu, kiedy dwoje młodych ludzi postanowiło razem uciec. Ciotka ocalałej powiedziała "Times of India": - Oskarżeni są bardzo wpływowi. Mogą zrobić to samo z innymi dziewczynami w naszej rodzinie. Bardzo się boimy i chcemy działać przeciwko nim.

Zobacz także: Katastrofa śmigłowca w MIkołajkach. Nagranie z momentu wypadku
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić