28-latka nie chciała umówić się z kolegą z pracy. Doszło do tragedii

56

Horror rozegrał się w Miami Beach w stanie Floryda. Delfina Pan stała się obiektem westchnień swojego kolegi z pracy – Agustina Lucasa Marianiego. Mimo że wielokrotnie informowała Marianiego, że nie jest nim zainteresowana, ten nie przyjmował do wiadomości słowa "nie".

28-latka nie chciała umówić się z kolegą z pracy. Doszło do tragedii
Delfina Pan padła ofiarą brutalnego morderstwa. W chwili śmierci miała 28 lat (YouTube)

Zarówno Delfina Pan, jak i jej przyszły oprawca, pracowali w Kansas Bar and Grill. 20-letni barman wielokrotnie usiłował nakłonić starszą o 8 lat koleżankę, aby się z nim związała. Pan jednak za każdym razem odmawiała.

Odrzuciła zaloty kolegi z pracy. Została brutalnie zamordowana

Jak podaje Daily Beast, z czasem nieodwzajemnione zauroczenie zaczęło zmieniać się w niebezpieczną obsesję. Agustin Lucas Mariani zachowywał się coraz bardziej niepokojąco – zgodnie z zeznaniem przyjaciół 28-latki starała się ona obchodzić z 20-latkiem delikatnie, ponieważ obawiała się wybuchu agresji z jego strony.

Agustin Lucas Mariani prześladował swoją koleżankę z pracy przez kilka miesięcy. Tragicznego dnia 20-latek wyszedł z pracy krótko po Pan – mimo że do zakończenia zmiany zostało mu jeszcze kilka godzin – i udał się pod mieszkanie młodej kobiety, aby tam na nią zaczekać.

Zobacz także: Zobacz też: Zabójstwo blogerki Gabby Petito. Śledczy z USA ujawnili przyczynę śmierci

Kiedy Delfina Pan dotarła na miejsce, jej kolega z pracy już tam był. Nieproszony gość agresywnie domagał się, aby 28-latka weszła z nim do mieszkania i porozmawiała. Gdy ta odmówiła, 20-latek wyciągnął nóż i wielokrotnie dźgnął nim Pan. Po wszystkim zadał cios sobie samemu.

Obrażenia, jakich doznała 28-latka, okazały się na tyle poważne, że zmarła po przewiezieniu do szpitala. Sam Agustin Lucas Mariani przeżył próbę samobójczą i dochodzi do siebie w Jackson Memorial Hospital. 20-latek usłyszał zarzut morderstwa drugiego stopnia.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić