aktualizacja 

9-latek był na polowaniu. Zaatakował go niedźwiedź

10

9-latek, który przebywał ze swoim krewnym na polowaniu, został zaatakowany przez niedźwiedzia. Na szczęście, zanim doszło do tragedii, krewny zastrzelił zwierzę. Chłopiec z licznymi obrażeniami trafił do szpitala.

9-latek był na polowaniu. Zaatakował go niedźwiedź
Niedźwiedź zaatakował 9-latka. (Pixabay)

Do zdarzenia doszło wieczorem 20 października w rejonie Palmer Hay Flats na Alasce. Jak przekazują funkcjonariusze z Alaska State Troopers 9-latek został zaatakowany przez niedźwiedzia brunatnego. W ostatniej chwili został ocalony przez swojego krewnego.

9-latek zaatakowany przez niedźwiedzia

Chłopiec był w towarzystwie 41-latka. Obaj udali się w tamte dzikie tereny na polowanie.

Z ich relacji wynika, że na niedźwiedzia natknęli się w pobliżu Glenn Highway, na końcu Matanuska Townsite Road. Jest to około 50 km od jakiegokolwiek dużego miasta. Niedźwiedź niemal od razu rzucił się na chłopca i zaczął go szarpać.

41-latek wystrzelił w stronę zwierzęcia, tym samym ratując chłopca. Pierwsi ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia około 18:30, gdy świadek zgłosił, że widział poturbowanego mężczyznę niosącego dziecko z "ranną głową".

Ranni zostali przetransportowani do pobliskiego szpitala, gdzie ich opatrzono. Krewny ma niewielkie i powierzchowne skaleczenia. Chłopiec, chociaż odniósł poważniejsze obrażenia, jest w dobrym stanie, a jego zdrowiu nic nie zagraża.

Zobacz także: Czy Julia Wieniawa czuje się seksbombą?
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić