Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Babcia atakowana przez wnuczka. Wszystko dla kariery i pieniędzy

35
Podziel się:

Nastoletni Dominik na swoim streamingu atakował swoich dziadków, aby zyskać popularność w internecie. Sprawą zainteresowali się dziennikarze "TVN Uwaga" oraz policja.

Babcia atakowana przez wnuczka. Wszystko dla kariery i pieniędzy
Babcia atakowana przez wnuczka. Wszystko dla kariery i pieniędzy (Youtube)

Nastoletni Dominik mieszka z babcią i dziadkiem pod Radomiem. Choruje na autyzm, przez wiele lat nie stwarzał żadnych problemów wychowawczych. Wszystko zmieniło się gdy rozpoczął swoją "karierę" w internecie. Zaczął streamować i co najgorsze, robi to w skandaliczny sposób, poniżając swoich dziadków.

Na kilku nagraniach w serwisie Youtube widać m.in. jak nastolatek wymiotuje, wyrzuca przedmioty przez okno i ubliża dziadkom. Widać, że są bezradni i jedynym wyjściem dla nich jest zadzwonienie po policję.

Ten młody człowiek, nastolatek jest ewidentnie zaburzony i wykorzystuje swoją przewagę fizyczną wobec dwójki zdecydowanie starszych ludzi, którzy też stosują różnego rodzaju przemocowe zachowania wobec niego - mówi "TVN Uwaga" psycholog Aleksandra Piotrowska.

Na zachowanie Dominika skarżą się także sąsiedzi, którzy są świadkami skandalicznych scen. Zachowanie nastolatka już dawno temu wymknęło się spod kontroli jego dziadków.

Mam tego chłopaka już dosyć. Wyzywa mnie od k…, żebym się p…, żeby moje córki poszły się p… Wali w drzwi i załatwia się pod oknem. Matka powinna go wziąć, a nie zostawiać chorej babce - uważa sąsiadka nastolatka.

Co robią służby?

Od nasuwa się pytanie jak to możliwe, że nastolatek wciąż dręczy swoich dziadków. Krzysztof Krupa, dyrektor niepublicznego ośrodka szkolno-wychowawczego, zapewnia, że w ośrodku Dominik nie sprawia żadnych problemów. Przebywa tam od poniedziałku do piątku, a w weekend wychodzi do domu.

Albo dyrektor mija się z prawdą, albo Dominik agresywnie zachowuje się tylko przed ekranem komputera, aby zdobyć popularność w sieci.

Uzależnienie chłopca jest na tyle silne, że nie stosuje się do tych uzgodnień, które czynimy. Czyli tego, że będzie mniej korzystał z komputera, że nie będzie zamieszczał tych treści - mówi Urszula Molenda z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Radomiu.

Leczenie nastolatka w szpitalu w każdej chwili może się zakończyć lub zostać przerwane na jego prośbę. Od kilku miesięcy jest już pełnoletni i nie jest ubezwłasnowolniony. Wychowawczy uważają, że w przypadku Dominika konieczne jest jego odseparowanie od dziadków.

Jak tłumaczy policja, w okresie ostatnich 12 miesięcy pod tym adresem prowadzono siedem interwencji. W tej chwili gromadzony jest materiał dowodowy.

Zobacz także: Rafał Brzozowski ocenia swój występ na Eurowizji. "Teraz podszedłbym do tej piosenki inaczej"
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(35)
szkonmak
2 miesiące temu
Do takich przemawia tylko prawo gołej pięści uzbrojonej w dobry kastet. Wiem co mówię. Potem są pokorni i jedzą z ręki.
stan wyższej ...
2 miesiące temu
Dziadek nie bój się, wbij młotkiem trochę rozumu do tej pustej głowy temu Darkowi!!! Sont ci nic nie zrobi !
fff
2 miesiące temu
Matka ma wy......jak dojdzie do tragedii obwinią szkołę ,mops i pogodę ale przecież teraz dzieci mają prawa ucznia, prawa człowieka, prawa dziecka i......żadnych obowiązków, a ich rodzice napuszczają pociechy na belfrów i uczą pociechy nieszanowania nikogo to potem tak jest
CZLOWIEK ISTO...
2 miesiące temu
MILOSC DAJCIE GO DO SYTEMU MILOSCI OJCA PIO WYSYLAJCIE MILOSC SWIATLO PRZENIKA CIEMNOSC I FACHOWIEC ALE PRAWDZIWY MONIKA BURZYNSKA WARSZAWA
Niezłomny And...
2 miesiące temu
Takich dzieci jest coraz więcej bo mamy nieudolny system i nadopiekuńczych rodziców, a jak mówię do kolesia na przystanku jego językiem i mam argument siły to od razu rozumie, a my się cackamy z gówniarzami
ggggg
2 miesiące temu
Piszecie głupoty. Przecież on jest niezrównoważony, trzeba go leczyć i tyle.
do pieca
2 miesiące temu
Takich Damianów powinno poddawać się eutanazji i to bardzo szybko
Yura
2 miesiące temu
Jak taki bitny, to dajcie go do AZOV-a :)
ja bym tak zr...
2 miesiące temu
dziadek powinien go zneutralizować w obronie własnej i babci - i to szybko!
radykał
2 miesiące temu
Trzech chłopów, worek i dobre leszczyniaki. Jak przez tydzień nie będzie mógł usiąść na ..... to może zrozumie, że źle robi. Jak nie, to powtórka z rozrywki.
Raczej
2 miesiące temu
No i się stał popularny
Olo
2 miesiące temu
Efekty wychowania online.Telefoniki,playstaytion,wirtualny świat. Efekty widać na chodnikach,chodzą wirtualne królewny z nosem zadartym,bez pojęcia o życiu.
ttt
2 miesiące temu
zabrac neta i final
Gość
2 miesiące temu
Przykład idzie z góry. Jeśli dorośli zieją nienawiścią, złośliwością to oglądają to dzieci i naśladują.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić