o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MMC
|

Białystok. Śmierć znanego lekarza. Zadzwonił na numer alarmowy, nie doczekał pomocy

14
Podziel się

W czwartek prof. Tadeusz Łapiński razem z żoną zostali znalezieni martwi na prywatnej działce pod Białymstokiem (woj. podlaskie). Co się stało?

Białystok. Śmierć znanego lekarza. Zadzwonił na numer alarmowy, nie doczekał pomocy
Nie żyje prof. Tadeusz Łapiński (Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Wojciech Więcko)
bEslHSXp

Do tragedii doszło w miejscowości Zajezierce w gminie Zabłudów pod Białymstokiem. Na prywatnej działce znaleziono ciało 63-letniego mężczyzny i 53-letniej kobiety. Okazało się, że to ceniony lekarz prof. Tadeusz Łapiński wraz z żoną.

Co stało się z małżeństwem, które wypoczywało na działce? Z nieoficjalnych źródeł wynika, że w środę wieczorem pod numer alarmowy zadzwonił mężczyzna, który miał udzielać pierwszej pomocy znalezionej w basenie kobiecie. Na miejscu okazało się, że nie żyje i kobieta, i mężczyzna. Media podają, że para mogła zostać porażona prądem.

bEslHSXr

Profesor Tadeusz Łapiński był zastępcą szefa Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii. Ceniony specjalista ostatnie miesiące spędził na pierwszym froncie walki z pandemią COVID-19. Informację o jego śmierci potwierdziła rzecznik Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku Katarzyna Malinowska-Olczyk.

Pan profesor był wieloletnim pracownikiem szpitala i nauczycielem akademickim wielu pokoleń lekarzy. Przez ostatnie miesiące bardzo ciężko pracował na pierwszej linii frontu w klinice, która jako pierwsza zaczęła leczyć pacjentów covidowych. Był bardzo oddany pacjentom, empatyczny z olbrzymią wiedzą praktyczną. Po ponad roku pracy z pacjentami zakażonymi koronawirusem był autorytetem. Jego śmierć to olbrzymia strata dla naszego szpitala i całego środowiska akademickiego - mówi Katarzyna Malinowska-Olczyk cytowana przez Radio Białystok.
bEslHSXx
Zobacz także: Bartłomiej M., znany aktor i b. dziennikarz TVP, zatrzymany. Michał Woś komentuje
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEslHSXS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(14)
kostucha lubi...
1 tyg. temu
Nie był to mądre skoro się wyeliksirowali. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.
judasz
2 miesiące temu
Super informacja - jednego mniej.
elert
2 miesiące temu
to nie wypadek .
bEslHSXT
Trele m.
2 miesiące temu
A w autobusach dalej masek nie noszą, biletów nie kasują...
Monika
2 miesiące temu
Rozszerzone samobójstwo zaden wypadek.
Ania
2 miesiące temu
Hahaha patrz ci los, leczył covidka a zabiły go wolne elektrony
Dramat
2 miesiące temu
W taki ziąb w basenie? Chyba krytym... powinno wywalić korki jeżeli wywala od przepuszczJącej uszczelki w żelazku,,
sddasds
2 miesiące temu
Wygrał z wirusami, przegrał z elektronami
alt11
2 miesiące temu
U Boga nie ma przypadków... a czy stosował skuteczne leczenie amadantyną? (100% skuteczności, tylko czasami nietolerancja na lek)
ciekawski
2 miesiące temu
jak patrzę na czasy przysłanych komentarzy to zastanawiam się kto pisze o 4-5 nad ranem.Inna strefa czasowa?
Esculap
2 miesiące temu
Kto posiada izolowany od ziemi basen - tego czekają przykre niespodzianki, które się nasilą gdy z wody korzystamy z nieprawidłową instalacją elektryczną zamiast pneumatycznej. Prąd elektryczny poraża mięśnie i świadomy człowiek nie jest w stanie wykonać żadnego ruchu, następuje paraliż mięśni.
solar
2 miesiące temu
w prawidłowo wykonanej łazience nie ma gniazd 230 Volt, żeby nie można było włączyć suszarki, ładowarki, termo dmuchawy. Przy kompletnym zepsuciu niewiele pomoże. Ale stosuje się zasilanie 12 Volt, 5 Volt, 6 Voltów, a sieć 230 Volt z transformatorem separującym. Woda- ciężka sprawa. Z transformatorem separującym sieć nie jest uziemiona. Sieć nie uziemiona mniej zabija.
Jola
2 miesiące temu
Nie wierzcie w zaden wypadek.
bEslHSXL
Babcia
2 miesiące temu
Pogotowie wzywane do 18 miesięcznego dziecka z temperaturą prawie 42 stopnie i informacja, żeby udać się do szpitala😞. W szpitalu czas oczekiwania 6h. Pomoc prywatna na cito. Przykre, ale prawdziwe😕
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić