aktualizacja 

Biedronka, biały dzień. Oto co się stało przy kasach samoobsługowych

299

Komenda Miejska Policji w Gliwicach poinformowała o kradzieży w biały dzień. W Biedronce, przy ul. Daszyńskiego doszło do szarpaniny z powodu... mrożonej pizzy. Młody mężczyzna i kobieta oprócz kradzieży wdali się w szarpaninę z ekspedientką. Policja interweniuje i ostrzega.

Biedronka, biały dzień. Oto co się stało przy kasach samoobsługowych
Ukradli mrożone pizze. Doszło do szarpaniny. Zdjęcie poglądowe (YouTube, T. Kulik)

W czwartek 29 grudnia w Gliwicach (woj. śląskie) doszło do kradzieży. Złodziejami była młoda kobieta i mężczyzna, którzy postanowili zaczaić się na mrożoną pizzę. Zabrali kilka sztuk i udali się do kas samoobsługowych. Jak podaje Tarnogórski.info, wszystko działo się w Biedronce. Policja podała jedynie ulicę zdarzenia, wskazując na supermarket przy Daszyńskiego.

Zgłoszenia dokonała ekspedientka, która zauważyła, co robi para. Mężczyzna i kobieta mieli udać się pod kasy samoobsługowe, jednak nie zamierzali płacić za wzięty z półek towar. Pracownica sklepu stanęła w obronie mienia, co skończyło się agresją pod jej adresem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Koci smakosz pizzy. Lubi nawet brzegi

Ukradli mrożone pizze. Doszło do szarpaniny

Jak informuje KMP w Gliwicach, kobieta była bardzo agresywna. Szarpała ekspedientkę, a w tym czasie mężczyzna, z którym przyszła obrabować sklepowe lodówki siłą otworzył drzwi, by uciec.

Fakt niezapłacenia za towar (stoisko samoobsługowe) nie umknął uwadze ekspedientki, która podjęła się interwencji w ochronie mienia. Sprawczyni była bardzo agresywna w stosunku do ekspedientki, szarpała ją, a towarzyszący jej mężczyzna siłą otworzył drzwi, po czym para zbiegła w nieznanym kierunku - czytamy.

Policji udało się zatrzymać podejrzanego. Tożsamość kobiety, z którą był widziany w supermarkecie również miała zostać ustalona i jak podają funkcjonariusze, jej zatrzymanie to "kwestia czasu".

Powiadomieni policjanci przeczesali okolicę i zatrzymali 25-latka razem ze skradzionymi pizzami. Niestety, rozmrożony już towar nie mógł wrócić do sprzedaży. W toku dalszych czynności zabezpieczono monitoring. Ustalono tożsamość zbiegłej sprawczyni, więc jej zatrzymanie to tylko kwestia czasu - podaje KMP w Gliwicach.
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić