o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
mmc
|

Był dla niej jak ojciec. To, co robił, odkryła dopiero po latach

0
Podziel się

Lauren wychowywana była przez matkę i jej męża. Był dla niej jak prawdziwy ojciec, znała go, od kiedy skończyła 4 lata. Dzień przed swoimi 18. urodzinami odkryła, że przez lata nagrywał ją, gdy bierze kąpiel.

Był dla niej jak ojciec. To, co robił, odkryła dopiero po latach
Lauren Brightwood. (Facebook)
bDeLHXgB

Lauren dzisiaj ma 20 lat. Ostatnie dwa lata były dla niej prawdziwą walką. Dziewczyna musiała rozpocząć terapię, nauczyć się żyć z traumą, a przede wszystkim wygrać walkę w sądzie z własnym ojczymem.

Był dla niej jak ojciec. Wychowywał ją, od kiedy miała 4 lata. Razem z jej matką tworzyli przykładną i poukładaną rodzinę. Prawda wyszła na jaw dzień przed 18. urodzinami Lauren.

bDeLHXgD

Dziewczyna, biorąc kąpiel w wannie, zauważyła dziwny element przed szybą drzwi łazienki. Gdy podeszła zobaczyć, co to jest, okazało się, że w tym miejscu był umieszczony telefon nagrywający jej kąpiel.

Na urządzeniu znaleziono jeszcze kilka podobnych nagrań. Okazało się, że telefon zamieścił tam jej ojczym. Mężczyzna nagrywał pasierbicę w łazience od 13. roku jej życia.

Na początku wypierał się wszystkiego. Wmawiał też, że urządzenie wcale nie jest telefonem, a odkurzaczem. Dowody były jednak jasne.

bDeLHXgJ

Sprawa trafiła do sądu. Mężczyzna usłyszy wyrok 16 października. Lauren jednak do tej pory walczy z traumą. Zawsze sprawdza łazienkę przed kąpielą, a z łazienek publicznych korzysta jedynie w ostateczności.

Dziewczyna zamknęła się w sobie. Bardzo wstydziła się tego, co jej się stało. Wsparcie znalazła w matce, która od samego początku wspierała córkę i walczyła o jej dobro. Kobieta do tej pory walczy z wyrzutami sumienia, że wpuściła do życia swojej córki tego mężczyznę.

Marsze "antycovidowców". Posypały się mandaty i wnioski do sądu o ukaranie

bDeLHXhe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić