aktualizacja 

Chciał otworzyć drzwi w trakcie lotu. Szybko tego pożałował

187

Jeden z pasażerów linii lotniczych Ryanair "wpadł w szał" podczas lotu z Sewilli do Budapesztu i próbował otworzyć drzwi ewakuacyjne. Po kłótniach z załogą i innymi pasażerami, został przywiązany do swojego siedzenia.

Chciał otworzyć drzwi w trakcie lotu. Szybko tego pożałował
Mężczyzna został obezwładniony z pomocą innych pasażerów. (Twitter)

Incydent miał miejsce 11 listopada na pokładzie lotu z Sewilli do Budapesztu. Jak przekazuje gazeta "La Razón" obywatel Węgier nagle "wpadł w szal" i zaczął się awanturować z załogą i innymi pasażerami.

Awantura w samolocie

Mężczyzna stał się agresywny, kopał siedzenia współpasażerów, krzyczał i groził im długopisem. Sytuacja pogorszyła się, gdy Węgier zagroził otwarciem drzwi samolotu w trakcie lotu.

W pewnym momencie pilot musiał opuścić kokpit, aby pomóc załodze z awanturującym się klientem. Na nagraniach wideo z lotu widać jak mężczyzna udaje, że po rozmowach z załogą się uspokaja i wraca na swoje miejsce. Nagle jednak zrywa się ze swojego miejsca i biegnie w kierunku drzwi.

Pasażera pomogli obezwładnić inni pasażerowie. Węgier przy pomocy pasów, został przywiązany do swojego siedzenia gdzie spędził resztę lotu. Ryanair nie odniósł się do tych doniesień.

Zobacz także: Wjechał busem w pieszą na przejściu. Nagranie wypadku w lubelskim
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić