o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Chciał przechytrzyć policję. Myślał, że tam go nie znajdą

6
Podziel się

Czterech Białorusinów, jeden Ukrainiec i dwóch Polaków kupowało i sprzedawało papierosy i krajankę tytoniową. 48-letni Polak podrabiał i drukował dla nich znaki towarowe papierosów różnych marek. Zobacz, gdzie fałszerz ukrył się przed funkcjonariuszami.

Chciał przechytrzyć policję. Myślał, że tam go nie znajdą
Nie uwierzysz, gdzie się ukrył fałszerz (Warmińsko-Mazurski OSG, Straż Graniczna)
bESBWVJx

Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w powiecie grodziskim zatrzymali 17 grudnia mężczyznę, który podrabiał znaki towarowe papierosów różnych marek. Nie łatwo było jednak go znaleźć.

Fałszerz ukrył się przed funkcjonariuszami. Gdy ci przyjechali na teren jego posesji, domownicy powiedzieli, że 48-latek wyjechał. Jak podaje Straż Graniczna, partnerka mężczyzny mówiła, że tylko ona wynajmuje pomieszczenia, a drugi lokator twierdził, że poszukiwany na pewno jest w Przemyślu.

bESBWVJz

Funkcjonariusze Straży Granicznej nie uwierzyli w tłumaczenia partnerki i drugiego domownika. Gdy zaczęli przeszukiwać dom, na poddaszu natrafili na miejsce, gdzie ukrył się mężczyzna.

Fałszerz ukrył się w ścianie

Na poddaszu była skrytka w ścianie. To właśnie tam ukrył się 48-letni mężczyzna, którego poszukiwano. Co więcej, funkcjonariusze natrafili też w jego domu na 20 tys. podrobionych opakowań po papierosach.

bESBWVJF
Zatrzymany został doprowadzony do Prokuratury Regionalnej w Lublinie, gdzie usłyszał zarzuty przynależności do zorganizowanej grupy przestępczej oraz wykonywania fałszywych opakowań i innych materiałów niezbędnych do produkcji nielegalnych papierosów. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat - podaje Straż Graniczna.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESBWVKa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
Hehe
11 miesięcy temu
natrafili też w jego domu na 20 tys. podrobionych opakowań po papierosach... Straszny zbieracz z niego. Że też żona go nie pogoniła
Aleks hrabia
11 miesięcy temu
Mazepa może powiedzieć że "ukrył się w ścianie" - a ten cygareciarz schował się za paździeżówką. To tak jak małe dziecko - zasłoni oczy i uważa że nikt go nie widzi.
SARKAZM
11 miesięcy temu
nawet 5 lat.ale mamy sprawiedliwość
bESBWVKb
gregorrek
11 miesięcy temu
Schował się w ścianie jak Escobar :) swoją drogą, nieźle musieli popalać chłopaki skoro było tam 20 tys opakowań po papierosach...
4443
11 miesięcy temu
Absolwenci KUL
Cynik
11 miesięcy temu
20 tys opkowań po papierosach czy na papierosy?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić