Chciał ukraść alkohol ze sklepu. Stał się pośmiewiskiem w sieci

7

Współczesny gag z Charlie Chaplinem? Nie, to tylko nieporadny złodziej z Pabianic, który wykorzystując chwilę nieuwagi sprzedawcy, chciał z lokalnych delikatesów ukraść kilka butelek whisky. Nagranie z akcji podbija TikToka.

Chciał ukraść alkohol ze sklepu. Stał się pośmiewiskiem w sieci
Złodziej chciał ze sklepu wynieść kilka butelek (Tik Tok)

Nagranie z monitoringu w jednym ze sklepów w Pabianicach bije rekordy popularności w sieci.

Widać na nim, jak do sklepu wchodzi młody mężczyzna i korzystając z nieobecności sprzedawcy, próbuje ukraść kilka butelek whisky stojących tuż przy kasie.

Niewprawionego najwyraźniej złodzieja ponoszą nerwy i gdy nie udaje mu się wyjąć butelek z kartonu, w panice wyrywa je na oślep z fragmentami tektury, po czym spektakularnie wywraca się tuż przed wejściem rozbijając połowę swojego łupu o płytki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Uwaga, napad. Monitoring nagrał komiczna scenę

Ostatecznie nie wiadomo jak rozwinęła się sytuacja, na nagraniu widać jednak sprzedawcę wybiegającego ze sklepu za mężczyzną.

Filmik już stał się viralem, a komentujący go internauci nie kryją rozbawienia. To ja robiąc cokolwiek - piszą. Także autor posta podpisał nagranie w sugestywnym stylu:

Kiedy nawet w byciu złodziejem jesteś kiepski.

Okazuje się jednak, że film ze sklepowej kradzieży nagrany przemysłową kamerą nie wszystkich śmieszy jednakowo. Oprócz żartów z nieporadnego złodzieja pojawiają się poważne głosy, że kradzież w sklepach spożywczych często jest problemem dla osób pracujących za ladą.

"Też pracuję w Delikatesach Centrum i niestety, ale ostatnio to już codziennością jest" - zauważa jedna z komentujących, a inna osoba dodaje:

Każdy się śmieje a mojej siostrze w żabce ciągle coś kradną i musi za to płacić.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić