Chwile grozy na cmentarzu w Toruniu. Musiała interweniować policja

31

Właściwa postawa policjantów uratowała życie starszemu mężczyźnie. Ten zasłabł 1 listopada podczas odwiedzin grobów swoich bliskich na cmentarzu w Toruniu.

Chwile grozy na cmentarzu w Toruniu. Musiała interweniować policja
Zdarzenie miało miejsce na cmentarzu przy ul. Grudziądzkiej (Wikimedia Commons)

O incydencie poinformował "Super Express". Do niepokojącej sytuacji doszło na cmentarzu komunalnym przy ul.Grudziądzkiej w Toruniu. To właśnie tam na groby swoich bliskich wybrał się 1 listopada starszy mężczyzna. Niestety wizyta na nekropolii niemalże zakończyła się jego śmiercią.

Około godz. 10:45 do strażników miejskich patrolujących cmentarz zgłosił się pewien mężczyzna. Przekazał im, że jeden z odwiedzających groby zasłabł i potrzebuje pilnej pomocy. Funkcjonariusze niezwłocznie udali się we wskazane miejsce w pobliżu głównej alei. Leżał tam 68-latek, który nie oddychał i nie miał wyczuwalnego pulsu. Mundurowi przystąpili do jego reanimacji.

Na szczęście strażnikom udało się uratować życie starszego mężczyzny. Reanimacja 68-latka trwała aż do przyjazdu karetki pogotowia i zapewne zadecydowała o jego przeżyciu. Następnie przewieziono go do szpitala.

Zobacz także: Duchowny o 1 listopada: święto zgody narodowej. Tłumaczy, co miał na myśli
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić