Dramat w szpitalu. Uderzył roczne dziecko w twarz. Powód szokuje

17

W Szpitalu Butler Memorial w Butler w stanie Pensylwania doszło do ataku. Do rocznego malucha zbliżył się Elijah Flick-Geibel, po czym uderzył dziecko w twarz. Wcześniej nie rozmawiał ani z ofiarą, ani jego matką. Powód, jaki podał policji, zmroził wszystkich.

Dramat w szpitalu. Uderzył roczne dziecko w twarz. Powód szokuje
19-latek niespodziewanie podszedł do rocznego malucha, po czym uderzył go w twarz (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images)

Elijah Flick-Geibel porusza się na wózku inwalidzkim. 19-latek właśnie zmierzał na oddział pilnej opieki behawioralnej, gdy nagle zatrzymał się, zbliżył do przypadkowej matki z dzieckiem i wymierzył mu cios w twarz.

Uderzył roczne dziecko w twarz. Powód zszokował nie tylko matkę ofiary

W chwili ataku na malucha w pomieszczeniu byli obecni nie tylko matka i dziecko, lecz także członek personelu szpitalnego. Mimo że nie widział samego uderzenia, usłyszał niepokojące dźwięki, a następnie krzyk opiekunki malucha.

Kiedy się odwrócił, usłyszał "klapnięcie" i krzyk kobiety: "uderzył moje dziecko" – relacjonował jeden ze śledczych (New York Post).
Zobacz także: Zobacz też: Dziecko na kwarantannie. Czy rodzic też musi zostać w domu? „To jest pewien paradoks”

Matka ofiary już wcześniej zauważyła, że Elijah Flick-Geibel uważnie przypatruje się dziecku. Ponieważ ją to zaniepokoiło, czym prędzej wyszła z sali segregacji, zabierając ze sobą malucha. 19-latek ruszył jednak za obojgiem do sąsiedniej sali i tam przypuścił atak.

Personel szpitala natychmiast wezwał na miejsce policję. W rozmowie z funkcjonariuszami Elijah Flick-Geibel zdradził powód, dla którego zdecydował się zaatakować malucha. Oświadczył, że słyszał głos, który kazał mu skrzywdzić dziecko, aby w nagrodę dostać się do nieba.

Elijah Flick-Geibel usłyszał zarzuty napaści na dziecko, napaści prostej oraz zakłócania porządku. Według ustaleń New York Post mimo ich przedstawienia 19-latek nie został jeszcze aresztowany.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić