Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ABA
|

3-letnia Hania zmarła w męczarniach. Sąd zdecydował o losie matki

251
Podziel się:

Sad zdecydował o przedłużeniu aresztu dla Lucyny K. i Łukasza B., którzy doprowadzili do śmierci 3-letniej Hani. Dziewczynka zmarła przez wielonarządowe urazy. Była ofiarą przemocy domowej.

3-letnia Hania zmarła w męczarniach. Sąd zdecydował o losie matki
3-letnia Hania zginęła w wyniku obrażeń wewnętrznych. (Facebook)

Do tragedii doszło 19 lutego w Kłodzku. Matka Hani wezwała do domu pogotowie, ponieważ 3-latka miała się źle czuć i wymiotować. Dziecka niestety nie udało się już uratować i szybko okazało się, że dziewczynka była ofiarą przemocy domowej.

Kopnął dziecko tak mocno, że pękła śledziona

Sprawą śmierci 3-latki z Kłodzka zajęła się Prokuratura Okręgowa w Świdnicy. Sekcja zwłok wykazała, że u dziewczynki doszło do "bardzo poważnych obrażeń jamy brzusznej".

Z ustaleń wynika, że 19 lutego dziewczynka zmoczyła łóżko, co rozwścieczyło jej matkę. 30-latka postawiła córkę pod prysznicem i zaczęła polewać ją lodowatą wodą. Łukasz B. kopnął dziewczynkę w brzuch tak mocno, że pękła jej śledziona. Matka wezwała karetkę i tłumaczyła, że jej córka źle się czuła więc próbowała je ocucić pod prysznicem.

Tego dnia Hania miała zmoczyć łóżko, a matka za karę postawiła ją pod prysznicem i polewała zimną wodą. Łukasz B. zadał dziewczynce śmiertelny cios. Kopnął dziewczynkę w brzuch tak mocno, że aż pękła jej śledziona. Matka wezwała na pomoc karetkę i tłumaczyła, że dziecko zemdlało, więc próbowała je ocucić pod prysznicem - czytamy w akcie oskarżenia cytowanym przez Fakt.

Niedługo później wyszło na jaw, że Hania była niemal codziennie bita przez matkę i jej konkubenta. Lucyna K. i Łukasz B. kopali i uderzali ją po całym ciele. Często stosowali kary, kiedy 3-latka była nieposłuszna lub nawet niechcący zrobiła coś, co nie podobało się jej opiekunom.

Postępowanie wobec 25-latka i 30-latki nadal toczy. Sąd przedłużył areszt wobec nich do 18 lutego 2022 roku.

Zobacz także: Opublikował wpis. Isakowicz-Zaleski mówi, co stało się potem
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(251)
fru
7 miesięcy temu
jak 'swoi' wiedzą i nie pomogą - to tak się później kończy. Tacy byli są i będą. Takich się żywcem pali.
123
rok temu
Człowiek, który morduje lub gwalci dziecko powinien taksamo być potraktowany. Dlaczego w prawie nie ma kary śmierci.?
123
rok temu
Bardzo kocham dzieci jeśli ktoś ma z tym problem chętnie się zaopiekuję jako kochająca babcia. Dlaczego w ludziach jest tyle zła, przecież świat jest piękny,
czloax
rok temu
Brak miłości. Cóż, konkubinat. W prawdziwej rodzinie miałby większe szanse powstrzymać agresję.
...
rok temu
smutne...
prawdziwa pol...
rok temu
imigranty to samo zło, chco nam naszo tradycje kopania dzieci odebrać
Gość
rok temu
Straszne ;(
jolka
rok temu
Nie ma czegoś takiego jak kara śmierci. Konstrukcja językowa. Kara ma pobudzić do refleksji, uświadomić błąd. Kara stosowana jest w stosunku do ludzi, a nie takiego czegoś. Powinni zdychać według scenariuszy najpotworniejszych horrorów.
Straszny los
rok temu
Wiem że się powtarzam, ale w takich przypadkach zawsze pojawia się zasadnicze pytanie o istnienie Boga. Moim zdaniem istnieją poważne przesłanki by przyjąć, że jesteśmy sami w świecie materialnym i nic nas nie usprawiedliwia. Nie da się niczego zrzucić na siły nadprzyrodzone. Albo zachowujemy się etycznie albo nie. Kara musi być wymierzona na Ziemi albo nie będzie jej wcale. Nie ma co liczyć na odpuszczenie grzechów ani na interwencję Opatrzności. Gdyby istniała Opatrzność, to nie mogłaby znaleźć lepszego powodu do interwencji niż torturowanie dzieci.
Judge
rok temu
Chciałbym móc wymierzac prawdziwa sprawiedliwosc takim podludziom
Kiki
rok temu
Zwyrodnialcy Powinni ponieść karę która by odczuli fizycznie i psychicznie
Piotrowska
rok temu
tego się nie da czytać spokojnie, to koszmar.... biedne dzieciątko
matka
rok temu
Kara Śmierci poprzez lanie lodowatej wody z węża ogrodowego plus kopanie przez kilkunastu byczków!!!!
koles
rok temu
Tylko kara śmierci + pobranie narządów. Inni chorzy mogliby żyć w ich miejsce bo oni już nie są i nigdy nie będą potrzebni ludzkości.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić