o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Dyrektorka nie pozwoliła uczniom przeczytać jego książki. "Tę książkę napisał homoseksualista"

54
Podziel się

"Szkoła bohaterek i bohaterów, czyli jak radzić sobie z życiem" Przemka Staronia miała być prezentem dla uczniów klas VIII. Nie zgodziła się dyrektorka. Powód? Orientacja seksualna jej autora. Sam zainteresowany deklaruje, że nie zamierza dać się stłamsić.

Dyrektorka nie pozwoliła uczniom przeczytać jego książki. "Tę książkę napisał homoseksualista"
Gdy dyrektorka jednej ze szkół z pobudek homofobicznych nie zgodziła się na zakup jego książki... poszedł ze swoją książką przed budynek Ministerstwa Edukacji i Nauki (Facebook, @przemek_staron)
bEKQgHqt

W październiku ubiegłego roku miała miejsce premiera książki "Szkoła bohaterek i bohaterów, czyli jak radzić sobie z życiem". Jak przyznał w rozmowie z o2.pl Przemek Staroń, autor, od momentu publikacji nieustannie otrzymuje od dorosłych i młodzieży podziękowania za jej napisanie oraz prośby o dedykacje i autografy. Dobra passa trwała aż do otrzymania pewnej przykrej informacji.

Homofobiczna dyrektorka nie chciała, aby uczniowie czytali jego książkę. Przemek Staroń deklaruje, że nie porzuci swojej misji

Przemek Staroń otrzymał wiadomość od nauczycielki, która chciała z okazji zakończenia roku szkolnego wręczyć "Szkołę bohaterek i bohaterów" wszystkim uczniom klas VIII. Napotkała jednak na stanowczy opór ze strony dyrektorki szkoły, której słowa Staroń przytoczył we wpisie na Twitterze.

bEKQgHqv
Wczoraj się dowiedziałem, że jedna z nauczycielek chciała dla wszystkich klas VIII kupić na zakończenie "Szkołę bohaterek i bohaterów". Nie zgodziła się na to dyrektorka, bo, cytuję, "tę książkę napisał homosekualista". Przybyłem zatem do samego Ministerstwa Edukacji i Nauki, aby na siebie donieść – napisał Przemek Staroń na Twitterze.

Swój wpis Przemek Staroń zilustrował zdjęciem, wykonanym właśnie przed budynkiem Ministerstwa Edukacji i Nauki. W ręku trzymał swoją książkę, dodatkowo założył promującą tytuł koszulkę.

bEKQgHqB

Książka "Szkoła bohaterek i bohaterów, czyli jak radzić sobie z życiem" to poradnik psychologiczny, który zawiera przemyślenia Przemka Staronia na temat różnych dziedzin życia i metod rozwiązywania problemów. Autor przekazuje w niej wiedzę psychologiczną za pomocą odwołań do znanych tekstów kultury, m.in. "Harry'ego Pottera", "Władcy Pierścieni" czy "Star Wars". Jej adresatami są zarówno dzieci, jak i dorośli.

Nakładem Wydawnictwa Agora jesienią ukazuje się drugi tom. O samym autorze zrobiło się głośno w całym kraju w 2018 roku, gdy otrzymał tytuł Nauczyciela Roku. Z wykształcenia jest psychologiem.

bEKQgHqC
Zobacz także: Zobacz też: Kontrowersyjna wypowiedź Czarnka. Dziemianowicz-Bąk oburzona, posłowie PiS klaszczą
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKQgHqW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(54)
ATol
4 miesiące temu
Czy to aby nie jest fake news żeby podkręcić sprzedaż?
CHT
4 miesiące temu
Jakim prawem pierwszy lepszy GRAFOMAN serwuje swoją szmirę uczniom szkolnym. Od czego jest podstawa programowa?
antoni
4 miesiące temu
a ja musiałem uczyć się wiersza NA MAŁEJ STACJI TU W PORONINIE ,, ale ze nauka mi szla kiepsko to nie nauczyłem się go do końca i 2 dostałem zresztą nie pierwszą aaaaa dla info to wiersz o LENINIE TO TAKI TOWARZYSZ z rosji ktury nie lubił owoich obywateli
bEKQgHqX
Gówniany port...
4 miesiące temu
Bzdura. Niech ktoś napisze jaka szkoła i kto to wtedy sprawdzimy czy tak bylo
osA
4 miesiące temu
Wszystkie te promwane wolnosi i dewicje maja wymiar poityki mskujacj zlodziejstwo miliarderow, i jej skutkow Bieda bezrobocie debilizm dzieci pozbawionych wiedzy i wzorcow
osA
4 miesiące temu
Czy to nie dziwne ze tolerancja rownosc otwartosc dotyczy wylacznie sfery seksualnej - NIE EKONOMICZNEJ sponsorzy nie dziela sie kasa z nikim, placa za degenerowanie spoleczenstwa aby muc nim manipulowac
EDI
4 miesiące temu
Czy to nie dziwne ze tolerancja rownosc otwartosc dotyczy wylacznie sfery seksualnej .NIE EKONOMICZNEJ ! Wszystkie te promwane wolnosi i dewicje maja wymiar poityki mskujacj zlodziejstwo miliarderow, i jej skutkow bieda bezrobocie debilizm dzieci pozbawionych wiedzy i wzorcow
EDI
4 miesiące temu
obozowe pasiaki zamienono na teczowe.Farby nie zmieniaja istoty rzeczy ktory polega na odhumanizowaniu czlowieka i jego zniewoleniu pod ozorm czynieiamu dobra.Na tej samej zasadzie kazda wojny jet prwadzona dla ...pkoju..przez tych samych spnsorow ZLA
Edi
4 miesiące temu
Homofobia to celowe klamstwo -takie zjawisko nie istnieje Istnieje PEDOFOBIA - spolczny , naturlny zdrowy istynkt samozachowawczy ktory osoby zboczone sksulnie definiuje jako bezposrednie egzystencjonalne zagrozenie i nebezpieczenstwo, dla ludzi i soleczentw umyslowo i emocjonalnie zdrowych.
Edi
4 miesiące temu
pederaste od pedofila rozni jedynie wiek ofiary, To sa prawdy obiektywne, odnoszace sie do wszystkich modernistow kultury i obyczaju dlatego trzeba dewiantow stawiac poza nawiasem prawa i spoleczenstwa aby dzieci zahowaly higiene umyslu i mogly rozumowo i madrze rozstrzygac jako dorosli.
Edi
4 miesiące temu
Sodomici opieraja swoje rzadania na falszywym przekonaniu do abstrakcyjnych pojeci...tolerancji otwartosci czy rownosci. Gdyby takie zalozenie funkcjonowalo jako PRAWO... to sponsorzy dewiantow musieliby sie z nimi podzielic wlasnymi , ukradzinymi miliardami, a przeciez sponsorowanie anarchi ma cel odwrotny, ma odciagnac uwage spoleczna od prawdziwej przyczyny ZLA.
nie żartuję
4 miesiące temu
to pani dyrektor powinna przestać używać komputera bo Alan Turing
Banita
4 miesiące temu
Wyznawczyni Czarnka i reszty chorych z nienawiści jego kolesiów. A może ona jest nie tego i próbuje to ukryć przed innymi. Wiadomo, najlepszą obroną jest atak.
bEKQgHqP
Marek N.
4 miesiące temu
A Pierwszy Prezes, znany żoliborski paranoik już nie przeszkadza? Przeciez on mial od konca lat 60-tych kilkudziesieciu partnerow, jesli nie wiecej!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić