o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Dzisiaj wyniki egzaminu ósmoklasisty. Gdzie i jak je sprawdzić?

4
Podziel się

W końcu nadszedł moment, na który czekali absolwenci szkół podstawowych. W piątek 31 lipca pojawią się wyniki egzaminu ósmoklasisty. Gdzie ich szukać? Jak można je sprawdzić?

Dzisiaj wyniki egzaminu ósmoklasisty. Gdzie i jak je sprawdzić?
Wyniki egzaminu ósmoklasisty (Pixabay)
bErHaRIR

Wyniki egzaminu ósmoklasisty już 31 lipca 2020

W piątek 31 lipca pojawią się wyniki egzaminu ósmoklasisty, który w tym roku pisali uczniowie.

"Uprzejmie informuję, że wyniki egzaminu ósmoklasisty przeprowadzonego w czerwcu i lipcu 2020 r. zostaną ogłoszone 31 lipca br. (piątek) o godz. 11:30 podczas briefingu z udziałem członków kierownictwa MEN i dyrektora CKE. Briefing będzie transmitowany za pośrednictwem profilu MEN na Facebooku" – przekazał dr Marcin Smolik, dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

bErHaRIT

Gdzie sprawdzić wyniki egzaminu ósmoklasisty?

Uczniowie, którzy zdawali egzamin ósmoklasisty, będą mogli sprawdzić wyniki z poszczególnych przedmiotów w ogólnopolskim systemie informatycznym ZIU. Jest on dostępny pod adresem https://wyniki.edu.pl.

Jak się zalogować do systemu ZIU? Aby to zrobić, należy użyć loginu i hasła, który został przekazany przez poszczególnym absolwentom przez dyrektora szkoły. W ZIU wyniki egzaminu ósmoklasisty będą dostępne 31 lipca od godz. 10:00.

bErHaRIZ

Absolwenci szkół podstawowych dostaną zaświadczenie o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty. Informacje o tym, w jaki sposób odbędzie się przekazanie zaświadczeń, podają już dyrektorzy szkół.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErHaRJu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(4)
Anonimowy
rok temu
Gdy chciałem się zalogować to wyskakiwał błąd "błędny login lub hasło" więc napisałem do dyrektorów mojej klasy i odpowiedzieli mi,że login jest poprawnie podany, i, że może wystąpiły problemy serwera, no i wcale się nie dziwie, że cała polska chce sprawdzić swoje wyniki, najlepiej sprawdzić swoje wyniki w godzinach wieczornych.
marcin4963
rok temu
Świetnie wcale nie mogę się zalogować od godziny 10 mam już tego wszystkiego dość.
Agnes Firesea
rok temu
A ja nadal nie dostałam loginu i nie wiem gdzie go szukać. na stronie szkoły nie ma zadnych informacji, mail i dziennik świeci pustkami. Porażka!
bErHaRJv
gość 55
rok temu
Ale "poważna" pierwsza "akcja" MEN!!!! Jeszcze w zeszłym roku było to standardem!. No ale trzeba się "czymś" wykazać! Brawo!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić