o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Groźny incydent w bloku. Adam Niedzielski z ochroną. "Bezmyślna agresja"

615
Podziel się

W piątek 22 maja do bloku w Warszawie, w którym mieszka minister zdrowia Adam Niedzielski, wdarła się grupa osób. Ministrowi chciano zadać kilka pytań. Ten zawiadomił policję. W sobotę podziękował wszystkim za wsparcie i poinformował, że został objęty ochroną.

Groźny incydent w bloku. Adam Niedzielski z ochroną. "Bezmyślna agresja"
Adam Niedzielski padł ofiarą niebezpiecznego incydentu. Pod jego blok podeszła grupa agresorów, dążąca do konfrontacji (PAP)
bEKykHfV

Grupa, która dążyła do konfrontacji z Adamem Niedzielskim, liczyła kilkanaście osób. Czekali oni na ministra zdrowia przed blokiem na jednym ze stołecznych osiedli.

Adam Niedzielski w niebezpieczeństwie? Wdarli się do bloku ministra zdrowia

Nagranie, na którym zarejestrowano najście ministra zdrowia, trafiło do mediów społecznościowych. Na filmie słychać agresorów przechwalających się, że znają dokładny adres Adama Niedzielskiego i nie zamierzają poprzestać na jednej wizycie. W planach mieli także udanie się pod dom Jarosława Kaczyńskiego na warszawskim Żoliborzu.

Dorwaliśmy pana ministra Niedzielskiego, który nic spod maski nie potrafił nam powiedzieć. My wiemy dokładnie, gdzie on mieszka i będziemy tutaj nie raz, nie dwa, dopóki się ta cała szopka nie skończy – mówił jeden ze zgromadzonych.
bEKykHfX

W sobotę wieczorem Adam Niedzielski wydał na Twitterze oświadczenie. Podziękował w nim osobom, które okazały mu wsparcie i współczucie z okazji zagrożenia, w jakim się znalazł. Minister zdrowia przyznał, że w konsekwencji zdarzenia został objęty ochroną.

Bardzo dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia i współczucia dotyczące wczorajszej sytuacji. Zostałem objęty ochroną – potwierdził Adam Niedzielski na Twitterze.
Zobacz także: Zobacz też: Prezydent Poznania: "Pogróżki dostaję regularnie. Nie mogę już jeździć rowerem do pracy"
bEKykHgd

Minister zdrowia zapowiedział, że wobec agresorów zostaną podjęte kroki prawne. Podkreślił, że brak reakcji oznaczałby zgodę na agresję w życiu publicznym, do czego nie wolno dopuścić.

Bezmyślna agresja nie może zdominować naszego życia publicznego i pozostać bez reakcji – podkreślił Adam Niedzielski.
bEKykHge

Post ministra zdrowia z wyjaśnieniami wzbudził wielkie poruszenie wśród internautów. Wiele osób wyrażało szok i oburzenie z powodu zdarzenia oraz wyrażało solidarność z Adamem Niedzielskim. Podkreślali, że do sytuacji pod stołecznym blokiem nie powinno było nigdy dojść i liczą, że wobec sprawców zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne.

Można się z panem nie zgadzać. Można dyskutować. Jednak takie zachowania są niedopuszczalne! Przeraża mnie poziom hejtu, który ciągle rośnie w naszym kraju.
bEKykHgf
Proszę na siebie uważać.
Takie działania wpisują się w definicję terroryzmu. Jeśli antyszczepionkowcy bawią się w tak antydemokratyczne działania – muszą ponieść konsekwencje karne.
Bardzo dobrze panie ministrze. Są pewne granice. Nic nie usprawiedliwia takiego zachowania i nie może być na nie przyzwolenia – internauci komentowali post Adama Niedzielskiego na Twitterze.
bEKykHgg
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKykHgy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(615)
pol
5 miesięcy temu
Opozycja dno. dziennikarze jeszcze gorzej. Chore takie zachowanie. Brawo PIS
Strzyga
5 miesięcy temu
Tchórz bez wyobraźni... Narobił tyle szkód, że służba zdrowia już się nie podniesie.
Hhhh
5 miesięcy temu
Boi się ten co za uszami ma tyle Polaków co nie leczyli i zmarli.
bEKykHgz
Hmmm
5 miesięcy temu
To jest nasza opozycja . Żenada . PiS ma już wygrane kolejne wybory na luzie .
Sabina
5 miesięcy temu
To było obrzydliwe !!!
Grabarz
5 miesięcy temu
Na każdego bandyte przyjdzie czas.Wymordowanie tylu Polaków nie ujdzie im płazem.Nie uchronia siebie i swoich rodzin przed suwerenem.W Indiach za zgony po zastrzykach publicznie powieszono konowałów i po sprawie, u nas dojdą ich mocodawcy.Chyba wiecie że za ściemę i mordowanie rząd bardzo dobrze płaci nie licząc prezentów od koncernów śmierci
polak
5 miesięcy temu
Powinni się w końcu do niego dobrać ,niech się boi własnego cienia za fundowanie Polakom holokaustu !!!!!
Bak
5 miesięcy temu
Jak jeszcze trochę ten pan będzie nadal serwował obłęd Covidowy to z pewnością będzie bał się własnego cienia.
Seb
5 miesięcy temu
To tylko dziennikarze, żadnej agresji. Na pytania od niezależnych dziennikarzy oczywiście nie odpowie. Ale pewnie narobił w porty bo się zdziwił i zastosował zasadę, milczenie jest złotem 🤦🤣
Osa
5 miesięcy temu
Porządni ludzie chodzą sobie bez ochrony... ich przeciwieństwa otaczają się tłumem ochroniarzy!!!!!!
ada
5 miesięcy temu
Może "grupa osób" powinna wejść do jego łazienki i tam jeszcze mu zadawać pytania.
ada
5 miesięcy temu
Jakoś Tuska nikt nie nachodził we własnym domu.
badyl
5 miesięcy temu
Na pytania odpowiadam w biurze a nie na klatce schodowej przed drzwiami własnego mieszkania - dla słabszych i niewychowanych.
bEKykHgr
Kamrat
5 miesięcy temu
Wystraszyles się kilku osób nie kilkudziesieciu. Tylko przed kamerami tvp jesteś odważny i straszysz Polaków. A jak przyszli do ciebie to zamilkles. Wiesz co Polski naród myśli o tobie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić