Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Groźny wypadek w wakacyjnym kurorcie. Na wszystko patrzył tłum ludzi

0
Podziel się

Do zdarzenia doszło w San Antonio na Ibizie. Poszkodowany próbował skoczyć do wody z wysokiego klifu. Jednak zamiar nie powiódł się i mężczyzna omal nie rozbił się o skały.

Groźny wypadek w wakacyjnym kurorcie. Na wszystko patrzył tłum ludzi
Do wypadku doszło w kurorcie wakacyjnym na Ibizie (Getty Images, Chris Jackson , Staff)
bCNwarcl

Jak podaje "Daily Sun", klif, z którego skoczył 30-latek, ma 70 stóp wysokości (ponad 21 metrów). Znajduje się nieopodal kurortu Cap Negret, uchodzącego za jedno z najlepszych miejsc do obserwowania zachodu Słońca.

Skoczył z klifu. 30-latek doznał poważnego urazu

Na upadek mężczyzny patrzyli inny turyści. To właśnie oni wezwali na miejsce ratowników medycznych oraz strażaków. Jeszcze przed przybyciem pomocy wyciągnęli też 30-latka z wody.

bCNwarcn

Jak ustalono, poszkodowany turysta jest Brytyjczykiem. Został przyjęty na oddział intensywnej terapii w szpitalu Ibizas Can Misses. Z ustaleń lekarzy wynika, że doznał poważnego uszkodzenia rdzenia kręgowego.

Zaledwie dzień wcześniej inny Brytyjczyk doznał upadku z wysokości. 26-latek przebywał na wakacjach w mieszkaniu na trzecim piętrze. Wypadł przez okno albo balkon, a następnie wylądował na patio. Przeżył dzięki upadkowi na roślinę, która złagodziła upadek.

Zobacz też: Ekstremalny kajakarz. Skoczył w kajaku z wodospadu

bCNwarcO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić