o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Internauci bezlitośni wobec Najmana. Najlepsze memy po walce na Fame MMA 8

19
Podziel się

Marcin "El Testosteron" Najman poniósł klęskę na gali Fame MMA 8. Zawodnik został zdyskwalifikowany po tym, jak zaczął wymierzać swojemu przeciwnikowi, Kasjuszowi Życińskiemu, kopniaki. Internauci nie byli wyrozumiali dla Najmana i natychmiast przystąpili do tworzenia bezlitosnych memów.

Internauci bezlitośni wobec Najmana. Najlepsze memy po walce na Fame MMA 8
Marcin Najman po walce stał się celem dowcipów ze strony internautów. (ONS)
bDnSGEvF

Marcin Najman nie będzie wspominał ostatniej edycji Fame MMA zbyt dobrze. "El Testosteron" najwyraźniej zapomniał, jakie są zasady walki i zaczął zadawać Kasjuszowi "Don Kasjo" Życińskiemu niedozwolone ciosy. "Ekspert TVP" został w konsekwencji zdyskwalifikowany i mógł zapomnieć o powrocie do domu z trofeum. Internauci nie pozostawili na nim suchej nitki.

bDnSGEvH

W ostatnim czasie Marcin Najman stał się ekspertem Telewizji Polskiej. Wielu Polaków wątpi jednak w jego kompetencję. Zawodnik dodatkowo zasłynął nagraniem w social mediach, gdzie deklaruje walkę w obronie Jasnej Góry przeciw napastnikom, których... wcale tam nie było. Te przewinienia chętnie przywołują autorzy memów po jego walce na Fame MMA.

Polacy świetnie pamiętają, że zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W wielu domach przy wigilijnym stole dochodzi do kłótni, których źródłem są różnice w poglądach politycznych. Oby tylko w tym roku sytuacja nie wymknęła się spod kontroli niczym walka Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim!

bDnSGEvN

Uczestnicy i uczestnicy Marszów Kobiet wykazują się ogromną kreatywnością przy wymyślaniu haseł. Często odnoszą się one do aktualnych wydarzeń społecznych i politycznych. Wygląda na to, że teraz demonstranci wezmą na warsztat walkę Najmana na Fame MMA.

bDnSGEvO

Niedawno Marcin Najman stanął w obronie Edyty Górniak. Jego argumenty, zamiast skłonić internautów do zmiany zdania, wywołały jednak śmiech. Czy po kompromitacji na Fame MMA "El Testosteron" zatrudni się jako ochroniarz Górniak, niczym w kultowym filmie z Whitney Houston i Kevinem Costnerem?

Czy fani Marcina Najmana odwrócą się do niego po dyskwalifikacji na Fame MMA? A może do końca będą wiernie stać przy swoim idolu? Czas pokaże.

bDnSGEvP

Na okoliczność klęski Marcina Najmana w zawodach Fame MMA internauci przypomnieli sobie o kultowym kazaniu księdza Piotra Natanka. Ciekawe, czy kontrowersyjny duchowny kibicował "El Testosteronowi" w jego walce, a może wręcz przeciwnie?

Zobacz także: Zobacz też: Marcin Najman uderza we władze Warszawy. Paweł Rabiej: trzeba przestrzegać zasad
bDnSGEwi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(19)
Nada się
1 tyg. temu
Do milicji z nim !!!
Ksiądz
1 tyg. temu
W TVpis zrobią z niego bohatera. A on już składa CV na dowódcę oddziałów prewencji policji.
LOprawcaPL
1 tyg. temu
Teraz zmieni Nick na "estrogen" i pójdzie walczyć w kobietami. Tam 3 razy odklepie tez, ale kasa i fejm będzie się zgadzać!
bDnSGEwj
sprawiedl
1 tyg. temu
bez honory facet, wstyd i tyle.
gosc
1 tyg. temu
Jest wreszcie szansa dla najmana na oszałamiający sukces.jakiekolwiek zwycięstwo i karierę w TVP Roczny kurs bicia staruszek pałką teleskopową , zapisać się do ZOMO / wujcio antoni proteguje/ i już można kopać , wywracać szarpać 80 letnie staruszki spacerujące po mieście w licznej grupie innych kobiet.
Najnowsze komentarze (19)
fot go
6 dni temu
pokazujac mem z natankiem, tak btw powinien was oskarzyc o znieslawienie i zarzadac miliona dolarow
PO !
6 dni temu
Nie pokazywać ani pisać a psełdo popularność umrze śmiercią naturalną.
gość
6 dni temu
Wolne jest stanowisko parkingowego na Jasnej Górze może tam go nie zbiją.
kolo9
7 dni temu
Kiepskie te memy, facet się zbłaźnił a tu jak zwykle chcą upolitycznić tą błazenadę, jaki portal takie memy
Polska
7 dni temu
TVP,Najman,Stadniny,Marian,disco polo i kryptopodatki to flagowe projekty prawiczków . To ich kultura . To ich czas . My mamy niezły ubaw , bo to oni płacą głównie za ten cyrk :D My się niechcąco dokładamy.
BAROK
7 dni temu
PARODIA CZŁOWIEKA
iga
7 dni temu
Słabe memy, jak zwykle na tym portalu...
Witek G.
7 dni temu
Daję temu pajacowi 1,5 sekundy, pomogę w reanimacji, poniose nosze do karetki - obiecuję. Sensei Witold 2 DAN Kyokushin.
bDnSGEwb
Hue hue
1 tyg. temu
Robole za 5 złoty platformy już porobili memy? Co tu śmiesznego?
nici
1 tyg. temu
W końcu wyrównał poziom z Edziom.
Art
1 tyg. temu
Jacy fani kto tego gościa promuje.....
Pipo
1 tyg. temu
Gdzie te śmieszne memy? Wcale nie są śmieszne.
Przerażny
1 tyg. temu
TV na psy zeszła w 100% pokazując takie nic i tytułując go ekspertem chyba, że od mordobicia.. Tylko do służb specjalnych
Nada się
1 tyg. temu
Do milicji z nim !!!
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić