o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MMC
|

Jackowski: "Wtedy wszystko runie". Ostatnio, gdy tak mówił, to się stało

174
Podziel się

Jasnowidz Jackowski wiele razy przepowiadał już przyszłość, która się sprawdziła. Teraz nie ma dla Polaków dobrych wieści. Źle ma się zacząć robić od kwietnia, a prawdziwy, zdaniem Jackowskiego, koszmar czeka nas w lipcu.

Jackowski: "Wtedy wszystko runie". Ostatnio, gdy tak mówił, to się stało
Jasnowidz Jackowski. (YouTube)
bEhgkIid

Jasnowidz Jackowski znany jest w całej Polsce. Wielokrotnie przepowiadał przyszłość naszemu krajowi. Zasłynął też dzięki swojej pomocy w sprawach osób zaginionych. Zdarzało się dzięki jego wizjom rozwiązać trudne sprawy.

W tym roku czeka nas bardzo poważny krach ekonomiczny. Zaplanowany, ale prawdziwy - powiedział na wstępie znany jasnowidz.
bEhgkIif

O kryzysie Jackowski mówił już w 2007 roku. Mówił wtedy o tym, że trudny okres nastąpi we wrześniu 2008 roku. I tak właśnie się stało. Dziś twierdzi, że czekający nas kryzys jest zaplanowany. Przełom nastąpić ma w lipcu, choć jasnowidz zastrzega, że może stać się to też w innym okresie bieżącego roku.

Mamy czas zarazy. Czas ten też jest przedkonfliktowy. Trzymam się swoich tez, z tego wszystkiego wyniknie konflikt - mówił Jackowski.

Konflikt zdaniem jasnowidza nie będzie efektem stopniowego działania. Mówi on, że "jednego dnia wszystko runie". Mają spaść wartości dolara, euro i funta. Katastrofa ekonomiczna, zdaniem Jackowskiego, ma uderzyć w cały świat.

bEhgkIil
To jest dalszy etap tego dziwnego czasu, który zapowiadałem w 2019 roku. Nie twierdzę, że się nie mylę. Jeśli będziecie widzieli, że w kwietniu politycy zaczną mówić o trudnościach, o ekonomii, przygotujcie się na lipiec, albo od lipca na niedługi czas, bo to uderzy. Warto na ten dziwny i trudny czas przygotować się - ostrzega jasnowidz.

Jackowski sugeruje również, że przywódcy wielu państw o zbliżającym się kryzysie wiedzą. Trudny ekonomicznie czas ma połączyć się z kryzysem spowodowanym koronawirusem. Sam jasnowidz utrzymuje, że nadejście kryzysu poczuł niedawno.

Zobacz także: Paszporty covidowe. UE pracuje nad własnym systemem. Horban: "znakomity pomysł"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEhgkIiG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(174)
Mixs
miesiąc temu
Pierwszy alkoholik Polski
Leshido
miesiąc temu
Przecież to jest największy BŁAZEN jaki istniał
Czarownica
3 miesiące temu
Czarnowidz, czy on kiedykolwiek przewidział coś dobrego lub coś co można przewidzieć wcale nie będąc jasno-czarnowidzem.
bEhgkIiH
asdf
4 miesiące temu
Praca tego "wieszcza" polega na straszeniu i utrzymywaniu dygawki ciągłym zalewm straszności
Montreal
4 miesiące temu
Przepowiednia może się sprawdzić może nie w całości ale częściowo i wtedy ci którzy dziś rechoczą będą śpiewać cienkim głosikiem jak eunuchy Już teraz niektórzy wolą trzymać część oszczędności w skarpetce zapobiegawczo część w banku lepiej uniknąć Amber Golf zostając z niczym
xxxxx
4 miesiące temu
Jackowski w październiku 2020: nadchodząca zima będzie ciepła. Dziękuję za uwagę
qwer
4 miesiące temu
POLSKA COFA SIĘ W ROZWOJU ! Następny specjalista od baleronu, Ma juz rządową posadkę ?
xaxa
4 miesiące temu
To, że pod rządami PiS Polska znajdzie się w ruinie WIEM OD WYBORÓW i nie potrzeba Jackowskiego ! W pierwszej kolejności załatwili Stadniny, do dziś nie powstały z kolan. Gdybym jak tak rządził w swoim domu, to miałbym już dom zastawiony w banku, kilkanaście kredytów, ale dzieciaki z kieszonkowym na lizaki. Rodzinę całą skłóconych ze sobą oszołomów, a 3/4 rodziny bało się zmiany rządu bo pójdą siedzieć !
kil
4 miesiące temu
a co na to wróżki i karty tarota? księża juz są w sejmie to moze zatrudnić tam jeszcze 3,4 cyganki(wóżbitki) i 2 astrologów by kierowali zespołęm antykryzysowym. Ktos powinien prowadzić tez choroskop dla premiera i prezydenta.W senacie też przydałoby sie kilku jasnowidzów i ktoś kto wróży z reki.
franek
4 miesiące temu
Wy tak na powaznie z tym gosciem ?Czy zartujecie?To pazdzerz przecierz
spitygonzales
4 miesiące temu
On jasno widzi jak sobie światło zaświeci
Znachor
4 miesiące temu
Jackowski jest medium!nie jasnowidzem ....gamonie
Plecg
4 miesiące temu
Kto tego człowieka promuje? Jasnowidz srowidz. Miała być czarna pfzepowiedz na luty i co? Nic. Co tydzień coś przepowoada i nic się nie sprawdza, a po tygodniu kolejne brednie.
bEhgkIiz
mario
4 miesiące temu
Teraz się sprawdzi!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić