"Kąpiący błagali, żeby się odsunęli". Szokujące zdjęcie z Chorwacji

154

Wygoda czy zwykłe chamstwo? Nie wiadomo, co kierowało grupą austriackich turystów w Chorwacji, którzy białym Audi wjechali na samiutką plażę tuż przy wejściu do morza, skutecznie utrudniając tym samym życie i zasłaniając widok innym turystom. Zdjęcie obiegło Internet i wywołało falę oburzenia.

"Kąpiący błagali, żeby się odsunęli". Szokujące zdjęcie z Chorwacji
Pokazali zdjęcie z Chorwacji (Twitter, wikimedia commons)

Dobre miejsce na plaży to podstawa udanego wypoczynku nad morzem. Wie o tym każdy miłośnik opalania i morskich kąpieli.

Zdarza się jednak, że potrzeba osobistej wygody przewyższa myślenie o innych ludziach i ich potrzebach. Taką sytuację dobrze obrazują zdjęcia z chorwackiej plaży, gdzie grupa austriackich turystów nie licząc się z nikim postanowiła zaparkować samochód wprost na plaży.

Jak donosi lokalny portal, turyści zaparkowali swoje Audi zaledwie dziesięć centymetrów od morza na plaży Slanica w pobliżu Biogradu, która jest jedną z niewielu ogólnodostępnych plaż.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Czym przyciąga Chorwacja? Dziennikarka zdradza, gdzie najlepiej spędzić urlop po sezonie
Inni pływacy odsunęli się od nich tak daleko, jak to tylko możliwe. Kto chce leżeć na plaży obok samochodu?! - komentował zbulwersowany plażowicz w rozmowie z portalem 24sata.hr

Niesfornymi turystami okazały się być dwie starsze kobiety z dwojgiem dzieci. Obok samochodu rozłożyli ręczniki i parasol.

Wszyscy byliśmy w szoku. Pozostali pływacy zabrali swoje rzeczy i oddalili się od nich jak najdalej. Kto chce siedzieć na plaży obok samochodu?! Dopiero godzinę później zdecydowali się przeparkować auto – dodaje zniesmaczony czytelnik.

I dodaje, że oprócz kobiet, każdy inny plażowicz podjeżdżający autem parkował dalej, a kąpiące się w morzu osoby wprost błagały aby plażowiczki przeparkowały auto.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić