A.S.| 
aktualizacja 

Kocięta walczyły o życie. Właścicielka forda mondeo zawiadomiła policję

27

Policjanci z gminy Dołhobyczów (woj. lubelskie) dostali dość nietypowe zgłoszenie. Pewna kobieta skarżyła się na to, że jej auto zostało uszkodzone. Jak się okazało stały za tym psy sąsiada, uganiające się za kotami.

Kocięta walczyły o życie. Właścicielka forda mondeo zawiadomiła policję
Zniszczeń samochodu dokonały psy sąsiada. Na zdjęciu widzimy koty, które bezskutecznie próbowały złapać czworonogi. (Lubelska Policja)

Policja z gminy Dołhobyczów otrzymała zgłoszenie od 30-letniej kobiety, która twierdziła, że jej samochód został w nocy mocno uszkodzony. Po przybyciu na miejsce mundurowi ustalili, że za zniszczenia nie odpowiadają ludzie.

Czytaj także:

Zniszczenia dokonane przez psy

Okazało się, że najprawdopodobniej stoją za nimi psy mieszkańca sąsiedniej posesji, które na noc spuszczane są ze smyczy i często wybiegają poza swoje podwórko. Psy uganiały się za okolicznymi kotami, które ze strachu, postanowiły ukryć się pod Fordem zgłaszającej.

Próbując "dorwać" koty, psy dokonały zniszczeń na kwotę około 5 tysięcy złotych. Jak donosi lubelska policja, ich właściciel odpowie teraz nie tylko za zniszczenia, ale też niedopilnowanie swoich czworonogów.

Zobacz także: Wrocław. Na oczach policjantów wyrywał barierki. Został zatrzymany

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić