Kolejny dramat w rodzinie Krzysztofa Krawczyka. Nie żyje jego brat

85

Nie żyje Andrzej Krawczyk, brat Krzysztofa. Informacje o tym, że jego stan zdrowia się pogorszył, napłynęły jakiś czas temu. Artysta-malarz miał 70 lat.

Kolejny dramat w rodzinie Krzysztofa Krawczyka. Nie żyje jego brat
Bracia Krawczykowie (Facebook, Krzysztof Krawczyk (fanpage))

O śmierci Andrzeja Krawczyka poinformowano na fanpage'u Krzysztofa Krawczyka na Facebooku: "Dzisiaj zmarł Brat Krzysztofa Śp. Andrzej Krawczyk. Artysta-malarz. Miał 70 lat. Niech spoczywa w pokoju. Rodzina" - czytamy w krótkim wpisie.

To kolejny dramat w rodzinie Krawczyków. Przypomnijmy, że na początku kwietnia zmarł Krzysztof Krawczyk. Wcześniej hospitalizowano go z powodu COVID-19. Koronawirusa pokonał, ale krótko po wyjściu ze szpitala jego stan znacznie się pogorszył.

Andrzej Krawczyk przegrał walkę o życie

Brat Krzysztofa Krawczyka od jakiegoś czasu przebywał w szpitalu. Kilka dni po pogrzebie popularnego wokalisty jego żona Ewa poinformowała, że Andrzej Krawczyk walczy o życie.

Do tego w tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios. Brat Krzysztofa Andrzej jest w bardzo ciężkim stanie - podkreślała Ewa Krawczyk.

Nie wiadomo, co dokładnie było przyczyną śmierci Andrzeja Krawczyka. Swego czasu żona Krzysztofa podawała, że nawet nie przekazywano mu informacji o śmierci brata, który był o cztery lata starszy.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić