Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Aniela Siwek
|

"Koronawirusa stworzył człowiek". Wirusolog ma dowody

312
Podziel się

Chiński wirusolog Li-Meng Yan, twierdzi, że chiński rząd ukrył wybuch koronawirusa. Dodaje także, że jest w posiadaniu naukowych dowodów na to, że niebezpieczny wirus został stworzony przez człowieka. Zapewnia, że wkrótce pokaże je światu.

"Koronawirusa stworzył człowiek". Wirusolog ma dowody
Dr Li-Meng Yan twierdzi, że jest w posiadaniu dowodów na kłamstwa Chin. (YouTube)
bEUxasRh

Chiński ekspert twierdzi, że Chiny przez długi czas ukrywały koronawirusa. Specjalizująca się w wirusologii i immunologii na Hong Kong School of Public Health, dr Li-Meng Yan twierdził, że Pekin wiedział o koronawirusie na długo przed pojawieniem się pierwszych raportów.

Po odważnym wyznaniu kobieta zaczęła obawiać się o swoje życie i musiała uciec z Hongkongu. W ostatnim czasie pojawiła się w talk-show "Loose Women" gdzie opowiedziała o swojej sytuacji. Według niej chiński rząd "usunął wszystkie jej informacje" z baz danych. 

bEUxasRj

Dr Yan stwierdziła, że koronawirus nie pochodzi z targu w Wuhan. Te wyjaśnienia miały być jedynie "zasłoną dymną" i próbą odwrócenia uwagi od prawdy. Ekspert zapowiedziała, że wkrótce opublikuje swój własny raport, w którym wyzna światu całą prawdę.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Adam Niedzielski odpowiada na zarzuty lekarzy. "Reprezentuję interes pacjenta"

Według wirusologa wirus został stworzony przez człowieka w laboratorium. Jej przełożony po raz pierwszy poprosił ją o zbadanie nowego wirusa 31 grudnia - ale niedługo później prace przerwano. Nakazano jej "milczeć i uważać".

bEUxasRp

Od wczesnych etapów pandemii pojawiają się podobne doniesienia. Według mediów z całego świata Chiny próbują ukryć prawdę o początkach pandemii. Wiele osób, które miały styczność z wirusem zostało rzekomo uciszonych, a dziennikarzom konfiskowano nawet sprzęt.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUxasRK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(312)
wb.
4 miesiące temu
I trwa przepychanka- naukowcy mają, czy też nie mają dowodów na sztuczne, laboratoryjne powstanie wirusa. Gross ich twierdzi, że takich dowodów nie ma, nieliczni twierdzą, że je maja. Fakt, że ci ostatni są przez chińskie władze prześladowani wskazuje, iż mogą mieć rację. Dla mnie kwestią pozostaje, czy wirus z laboratorium wydostał się przypadkiem, czy został uwolniony celowo.
GłosWołąjąceg...
7 miesięcy temu
Nawet jeśli jest to wirus naturalny to z całą pewnością ,,uciekł'' z laboratorium w Wuhan przez niechlujstwo tamtejszych pracowników. Gdyby faktycznie pochodził w sposób ,,naturalny'' od zwierząt to Chiny byłyby transparentne. A widać od razu że coś ukrywają....Tyle że prawdy już nigdy się nie dowiemy - Chiny skutecznie ją zatuszują, w tym są mistrzami...
bleble
11 miesięcy temu
Albo pokazuje, albo nie. Co to znaczy "wkrótce"? Znowu Fejk?
bEUxasRL
juwiking
11 miesięcy temu
To fake news. Nie dajcie się takim bzdurom oraz poczytajcie o fake newsach.
Realista20
rok temu
W moim życiu intuicja nigdy mnie nie zawodziła. Od 1 informacji o Covid jestem przekonany,że to "sukces" człowieka. Cynicznie ale i realistycznie powiem. Ziemia jest przeludniona. Szaleniec (rząd) wpadł na pomysł wirusa. Ludzie wymrą,a fabryki, budynki itd. zostaną nienaruszone. Myślę, że połowa ludzkości, może więcej wymrze. Czasami zastanawiam się nad ingeręcją obcych i ich doświadczeniach na ludziach. Człowiek jak wyląduje na Marsie będzie próbował zaszczepić ludzkie geny tam "żyjącym" organizmom na wzór i swoje podobieństwo.
oczywiste
rok temu
stworzyli wirusa i wybili pół świata
////???
rok temu
TRZEBA BYŁO TE PRAWDE OD RAZU POWIEDZIEC I UDOWODNIC BO MOZE JUZ NIE MIEĆ OKAZJI
zgred
rok temu
Niewątpliwie człowiek. Co do prawdy o pochodzeniu: talk show wskazuje na kierunek "ucieczki" ale również na to , że o Karolinie prawdy nie będzie.
zdrowy
rok temu
Ależ to nie nowość, że wirusa stworzyli ludzie i chińczycy. To od dawna wiemy.
Adam
rok temu
Ludzie, zacznijcie żyć, a nie zajmować sobie czas takimi artykułami, mówiącymi "kliknij we mnie, mój autor dzięki temu zarobi" :)
VASCO
rok temu
Gdyby to byłą prawda to by ją zwinęli zanim powstał artykuł
Adek
rok temu
Po co się szczepic na coś czego niema..
Grzegorz
rok temu
Nigdy żaden wirus nie powstał sam...AIDS I EBOLA to dzieło ameryki
bEUxasRD
Przemo
rok temu
Prawda może wywołać konflikt zbrojny
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić