Kradną papier toaletowy na potęgę. Mer rosyjskiego miasta zapowiada walkę

Mer miasta Żeleznowodsk (Kraj Stawropolski) sprawdzał stan toalet miejskich. W pewnym momencie zauważył, jak z jednej z nich kobieta kradnie papier toaletowy. Fakt ten tak zbulwersowało burmistrza, że napisało o tym jego biuro prasowe. "Oburzenie i gniew nie znają granic".

Kradną papier toaletowy na potęgę. Mer rosyjskiego miasta zapowiada walkę
Zdjęcie ilustracyjne (Getty Images, MrPat)

Do kuriozalnej sytuacji doszło w rosyjskim Żeleznowodsku w Kraju Stawropolskim. Biuro prasowe mera miasta Jewgenija Bakulina opisało, jak zaskoczony był mer podczas "rutynowego sprawdzania stanu toalet miejskich". Administracja miasta na oficjalnej stronie opisuje sytuację z "królową papieru toaletowego".

"Oburzenie i gniew nie znają granic"

Chodzi o jedną z mieszkanek miasta. Mer zauważył, jak z jednej z bezpłatnych ubikacji kobieta ukradła papier toaletowy. Sytuacja na tyle zbulwersowała samorządowca, że zapowiedział... walkę z tego rodzaju kradzieżami. "Oburzenie i gniew nie znają granic" - cytuje mera jego biuro prasowe.

Jak twierdzi Bakulin, "osoby, które zabierają papier toaletowy, przede wszystkim zabierają go nie miastu czy administracji, ale sobie, innym mieszkańcom i gościom miasta". Jak podkreślił, to nie pierwszy raz, gdy dochodzi do takiej sytuacji.

Miasto planuje zakup "uchwytów antywandalowych"

W związku z tym mer miasta zapowiedział, że "zrobi wszystko, aby uniknąć takich przypadków w przyszłości". Administracja Żeleznowodska planuje zakup i instalację uchwytów z ogranicznikiem do wydawania papieru.

W praktyce będzie to najprawdopodobniej zwykła kłódka, która będzie założona na podajniku papieru toaletowego. Bakulin podkreślił jednak, że mimo przykrego zdarzenia nie chce, aby miejskie toalety przenośne były odpłatne.

Zobacz także: Gigantyczna eksplozja rosyjskiego czołgu T-80BV. Ukraińska artyleria w akcji
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić