o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Sonia Stępień
|

Księżna zaszczepiona preparatem AstraZeneca. Dostała zakrzepicy

244
Podziel się

Księżna Michałowa z Kentu dostała zakrzepicy po dwóch dawkach szczepionki przeciw koronawirusowi. Związek choroby ze szczepionką nie został jeszcze potwierdzony.

Księżna zaszczepiona preparatem AstraZeneca. Dostała zakrzepicy
Ksieżna Michałowa z Kentu dostała zakrzepicy (Getty Images)
bEiLzaCZ

76-letnia księżna Michałowa z Kentu od prawie miesiąca leczy się w domu z powodu poważnych dolegliwości. Zakrzepicy nabawiła się po otrzymaniu dwóch dawek szczepionki, choć nie udowodniono jeszcze związku szczepienia z jej chorobą.

Księżna dostała zatorów po szczepieniu

Księżna na początku roku przyjęła szczepienie preparatem AstraZeneca – podaje "The Sun". Musiała zwrócić się po pomoc lekarską. Źródło, do którego dotarł portal, twierdzi, że księżna czuła się bardzo źle. Jej rzecznik prasowy Simon Astaire powiedział w sobotę, że nie może komentować problemów zdrowotnych księżnej.

bEiLzaDb

W listopadzie ubiegłego roku u żony kuzyna królowej, księcia Michała z Kentu, zdiagnozowano COVID-19 i została zmuszona do samoizolacji w Pałacu Kensington w zachodnim Londynie.

Na początku tego miesiąca doradcy rządowi w Wielkiej Brytanii powiedzieli, że osobom w wieku od 30 do 39 lat należy zaproponować alternatywę dla szczepienia AstraZenecą "tam, gdzie jest to praktycznie możliwe" z powodu obaw o zakrzepy krwi. Obawy dotyczą rzadkiego rodzaju skrzepu obserwowanego u niezwykle małej liczby biorców.

bEiLzaDh

Książę Michał chciał donosić dla Putina?

Wiadomość o zakrzepach krwi księżnej Michałowej pojawiła się tydzień po tym, jak "The Sunday Times" doniósł, że jej mąż był gotów wykorzystać swój królewski status dla osobistych korzyści i zabiegać o względy prezydenta Rosji Władimira Putina.

Kuzyn królowej powiedział tajnym reporterom udającym południowokoreańskich inwestorów, że można go wynająć za 10 000 funtów dziennie, aby składał "poufne" oświadczenia Putinowi.

bEiLzaDi
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEiLzaDC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(244)
ilona
miesiąc temu
emerycie, szczep się, szczep twoja emerytura jest potrzebna na nowe obietnice, aby pewna opcja mogła rządzić do końca świata i jeden dzień dłużej
obiektywna
miesiąc temu
Byłam bardzo ciężko chora na covid i w życiu nie wezme szczepionki
Yttt
miesiąc temu
Dla wszystkich poszczepieńców wieczny spoczynek dać im panie
bEiLzaDD
Yttt
miesiąc temu
Dla wszystkich poszczepieńców wieczny spoczynek dać im panie
wlod
miesiąc temu
Dlaczego nikt nie bierze leków przeciwzakrzepowych po szczepieniu jak przeciwnicy szczepień tyle mówią o zakrzepicy. W trakcie leczenia szpitalnego i jeszcze dwa tygodnie po każdy pacjent dostaje leki przeciwzakrzepowe nie mając jednocześnie nic wspólnego z jakąkolwiek szczepionką. Wychodzi na to że zakrzepica nie jest wynikiem samej szczepionki tylko jest wynikiem powstawania przeciwciał na Covid czy to w skutek samoleczenia organizmu czy w wyniku szczepienia.
Zaszczepiony.
miesiąc temu
Trzeba jednak uwierzyć w to że w szpitalach na świecie byli statyści.
Zaszczepiony.
miesiąc temu
Wszystkim przeciwnikom szczepienia radzę poczytać o szczepieniach przed wyjazdem do krajów tropikalnych.
Yhmmm
miesiąc temu
A ja mam pytanie do osób zaszczepionych... Ilu z was przeczytało treść ulotki szczepionki i charakterystykę.? Ja się nie zaszczepię, antyszczepionkowcem nie jestem a treść ulotki i jego charakterystyka kompletnie dk niej nje zacheca .... Pozdrawiam
Rychu
miesiąc temu
Wiara czyni cuda . Więc z głęboką wiarą szczepta się a życie wieczne będzie wam dane . Amen
Tak czy Nie -...
miesiąc temu
Zaszczepieni = zakrzepica,powiklania plucne, niszczenie srodblonka, i innych organow, jak nie teraz to za 5-10 lat Nowy Twór (Rak) Niezaszczepiony - nic. W razie choroby - jest juz min. 5 lekarstw pomagajacych w wyleczeniu c19
Andrzej
miesiąc temu
Astra-zeneka powinna zostać wycofana z europy
Obywatel
miesiąc temu
Bierzcie udział w eksperymencie medycznym na szeroką skalę a życie wieczne będzie wam dane.
Zaszczepiony
miesiąc temu
Jestem zaszczepiony szczepionką moderna i nie czuję różnicy. Dalej czuję się tak samo jak przed szczepieniem. Każdy ma swoje zdanie na temat szczepienia nie chcesz to się nie szczep i nie komentuj.
bEiLzaDv
Gość Darek
miesiąc temu
A producent Pfiznera sobie pod nosem podśpiewuje covid covid zostań razem z nami covid covid!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić