o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Robert Czykiel
|

Leśniczy zastrzelił żonę. Kobieta miała romans z proboszczem

289
Podziel się

Dlaczego Jacek M. zastrzelił swoją żonę Agnieszkę, a następnie popełnił samobójstwo? Podobno mieszkanka Krzemieniowa miała romans. Jej kochankiem miał być miejscowy proboszcz.

Leśniczy zastrzelił żonę. Kobieta miała romans z proboszczem
bDopPTDp

W miniony czwartek wieś Krzemieniowo w województwie pomorskim znalazła się w cieniu tragedii. Nad ranem córkę obudził huk strzałów. Chwilę później znalazła ciała swoich rodziców. To było zabójstwo i samobójstwo.

Nowe fakty ws. tragedii w Krzemieniowie

Podleśniczy Jacek M. trzy razy strzelił do swojej partnerki. Potem strzelił sobie w głowę. Zostawił list, który wyjaśnia motyw jego zbrodni. Jego treść nie jest znana, ale wygląda na to, że przyczyną zbrodni był sekret 36-letniej Agnieszki. "Super Express" ujawnia nowe fakty.

Podobno 50-letni mężczyzna dowiedział się o romansie żony. Jej kochankiem miał być proboszcz parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Czarnem.

bDopPTDr
Zobacz także: Zamordowane 3 osoby, dwie zaginione. Historia, którą żyje cała Kanada

Plotki potwierdza fakt, że dzień po tragedii proboszcz został odwołany przez Biskupa Polowego gen. bryg. Józefa Guzdka. Nikt jednak nie chce oficjalnie potwierdzić, że duchowny miał romans z 36-latką.

Czytaj także:

bDopPTDx
bDopPTDS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(289)
Owca
5 miesięcy temu
Matkę dzieciom zabijać niepowinien i siebie,proboszcza wykastrować,dostałby 2 lata i byłby bohaterem ,wzorcem do naśladowania !!!
Alfred
5 miesięcy temu
No i wiadomo dlaczego w Polsce ludzie nie mają dostępu do broni, nie miał by kto mszy odprawić.
Nie
5 miesięcy temu
No cóż oni nie żyją ,a ksiądz znajdzie nowa kochankę ,bo już powąchał to będzie szukał .
bDopPTDT
nic nowego
5 miesięcy temu
księża rozbijają małżeństwa i doprowadzają do tragedi - to wilki w owczych skórach
O co chodzi?
5 miesięcy temu
Jednego nie rozumiem: Dlaczego nie zastrzelił sukienkowego, który mu się dobierał do kurnika?
Najnowsze komentarze (289)
Byly ksiadz
5 miesięcy temu
Nie oskarzajcie biednego ksiedza bo przecież on tylko zbliza sie do swoich wiernych i zbliżenie traktuje bardzo dosłownie. Czego sie czepiacie.. Ksiadz tylko dal kobiecie troche blogoslawienstwa w lozku xp
Macacz007
5 miesięcy temu
No właśnie zabil zone a to ksiadz udzielal ostatniego namaszczenia w sensie dosłownym ciala jego zony xd
ZORRO
5 miesięcy temu
TO BYL PRAWDZIWY POLSKI BOHATER, KTORY POTRAFIŁ ZWALCZAC ZŁO
Grzybek
5 miesięcy temu
To niemożliwe. Księża nie mają romansów. To kryształowi ludzie, pobożni i nie wolno pomawiać ich w ten sposób. To z pewnością była miłość platoniczna.
Klusek
5 miesięcy temu
Bóg tak chciał.
nina
5 miesięcy temu
Trzeba było żonę spakować, rzeczy na plebanię publicznie zawieść, zamki w drzwiach mieszkania - służbowego - zmienić. Od żony alimenty na dzieci zasądzić i rozpocząć życie z dziećmi na nowo. Dzieciom kontaktów z matką nie zabraniać, bo co one winne i poszukać sobie innej partnerki.
LOL
5 miesięcy temu
Ach te nowe narodowe tradycje :P
Rrr
5 miesięcy temu
A dlaczego nie proboszcza? Miał żyć w celibacie...
bDopPTDL
lllla
5 miesięcy temu
czego nie ubił tego świętego pana
mg63
5 miesięcy temu
znacznie lepiej i oszczedniej byloby odstrzelic proboszcza. Wybral najbardziej skomplikowana opcje.
oooo
5 miesięcy temu
Znam emocje które kochana kobieta budzi swoją nielojalnością, w moim przypadku prawda wyszła dopiero po śmierci amanta i urodzeniu dzieci bo pani skalkulowała że nie zostawię dzieciaków a zmarłemu krzywdy nie zrobię więc oczyściła sumienie. Cóż myślała że ona rozgrywa do czasu gdy czas nadgryzł wdzięki a dzieci dojrzały, tymczasem teraz gdy uważała że spędzi dojrzały etap życia przy dobrym partnerze na którego jak mówi nie zasłużyła okazuje się że zawsze słuchałem, skoro nie to nie :-). Trzeba widzieć ten szok ze ktoś może tyle lat czekać na zemstę. No .. czekałem i mam ubaw. Nie, nie mam innej kobiety, nigdy nie miałem dlatego tak mnie to bawi, bo ona szuka czego nie znajdzie. I powiem coś do pań, nie oszukiwałem jej, byłem miłym sobą ale nie było seksu od chwili gdy poznałem prawdę. Ona myślał że to kara ? a to było obrzydzenie. Myślę że nie lubię kobiet, wielokrotnie dostawałem propozycje od partnerek znajomych itp., odwożąc kobietę kolegi na jego prośbę 15 minut to trwało, a ona mnie zaprasza na górę pchając rękę w mój rozporek ... jesteście OBRZYDLIWIE FAŁSZYWE !
PROROK
5 miesięcy temu
ZNOWU KLER MACZAŁ RĘCE W RODZINNĄ TRAGEDIĘ - BOŻE WIDZISZ NI NIE GRZMISZ - A MOŻE PARAFIANIE POWINNI TAKIE SPRAWY WZIĄĆ W SWOJE RĘCE ???????????????????????????????????????????????????????????????????
Obserwator
5 miesięcy temu
Relacja zaczyna się od słowa ..podobno...Jak rodzina wytoczy wam proces to fajnie będzie?
Prawda?
5 miesięcy temu
Mając na uwadze prawdziwość przekazu o2.pl i relację że PRAWDOPODOBNIE...nie ma co komentować. Spragnieni prawdy niech jadą do tej miejscowość..
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić