Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Jacek Dyrdak
|

Mama Roberta Biedronia nagrała film. Chce przeprosin od Andrzeja Dudy

16
Podziel się

Matka Roberta Biedronia odpowiedziała na zaproszenie do Pałacu Prezydenckiego, które otrzymała od Andrzeja Dudy. Jej syn zorganizował w środę konferencję prasową przed Pałacem Prezydenckim.

Mama Roberta Biedronia nagrała film. Chce przeprosin od Andrzeja Dudy
(Twitter)
bEUtGWrV

Prezydent wywołał ostatnio burzę, stwierdzając, że "próbuje się nam wmówić, że LGBT to ludzie, a to jest po prostu ideologia". We wtorek Andrzej Duda zaprosił Roberta Biedrona i jego matkę Helenę, a także aktywistę LGBT Barta Staszewskiego, na spotkanie w Pałacu Prezydenckim. Zaproszenie przyjął tylko Staszewski.

Matka Biedronia nagrała film. Zasugerowała w nim, że prezydent zaprosił ją i syna, by się z nimi "pokazać".

bEUtGWrX
Żeby ludzie zobaczyli, że się pan ze mną dogadał. A ja nie chciałabym, żeby pan robił sobie ze mną zdjęcia, a w głowie miał ciągle to samo. Te same krzywdzące przekonania, które ranią nasze dzieci, siostry i braci. Najbliższych i przyjaciół. Nie chciałabym, żeby tak było - stwierdziła Helena Biedroń.

Dodała, że jeśli Duda naprawdę chce się spotkać, to powinien najpierw przeprosić. - Przeprosić dzieci tych matek, które były ze mną pod Pałacem. I tysiące innych, których pańskie słowa głęboko dotknęły – oznajmiła.

bEUtGWsd

Zaproszenie od Andrzeja Dudy. Biedroń podziękował

W środę przed południem przed Pałacem Prezydenckim odbyła się konferencja prasowa kandydata Lewicy na urząd prezydenta RP.

Chciałbym podziękować prezydentowi Andrzejowi Dudzie za zaproszenie mnie i mojej mamy. To ważny gest i ważny moment, bo warto rozmawiać. Przyjmuję je pod jednym warunkiem. Prezydent obraził Polki i Polaków, użył słów, które nie powinny paść – oznajmił Biedroń, wtórując matce, że aby doszło do spotkania, najpierw powinny paść przeprosiny z ust prezydenta.
Zobacz także: Wybory 2020. Helena Biedroń do Andrzeja Dudy: boimy się o nasze dzieci
bEUtGWse

Na środowym spotkaniu z prezydentem stawił się tylko aktywista LGBT Bart Staszewski. Stwierdził po nim, że "było uprzejmie, na niektóre tematy się zgadzaliśmy na niektóre nie".

Powiedziałem, że popieram związki partnerskie. Że to praktyczne rozwiązanie problemu, który inaczej będzie tylko powracał. Pan prezydent się nie zgodził, sugerując "status osoby najbliższej" jako lepsze rozwiązanie. Ja nie zgodziłem się z jego argumentami, on z moimi – stwierdził aktywista.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUtGWsy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(16)
Zdrowa
rok temu
Żenada ! Mnie jako matce było by wstyd,że w porę nie poszłam z dzieckiem do psychiatry kiedy pojawiały się pierwsze sygnały odnośnie preferencji seksualnych aby je leczyć. Ta ich wymyślona ideologia to nic więcej jak choroba psychiczna,innego wytłumaczenia nie ma. Zdrowy człowiek nie upodli gorzej niż zwierzę!
Człowiek!!!
rok temu
Brawo! Proszę się nie poddawać, nie słuchać tych, którzy pojęcia nie mają wypowiadając się na ten temat... Z pozdrowieniami od wspierającej.
xxx
rok temu
jaka to mafia napiszesz prawdę o lgbt i cię usuwają, czego się boją?
bEUtGWsz
Ewa
rok temu
Nie rozumiem, za co prezydent ma przepraszac. W naszym kraju nikt nie robi tym ludziom im krzywdy. To oni chcą krzywdzic nasze dzieci wprowadzajac naukę seksu do przedszkoli, oraz adoptujac dzieci, by zrobic z nich swoje zabaweczki. I na ten temat, jako matka mówię wielkie, stanowcze NIE!!!
Nuśka
rok temu
Jestem muzykiem. Jeżeli ktoś się ośmieli powiedzieć, że SPAM (Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków) to stowarzyszenie, a nie ludzie, to naślę na niego moją Mamusię. I jestem pewna, że mimo swoich 90 lat, ruszy do boju w obronie córeczki.
elear
rok temu
celebrytka ...
Tyuopre
rok temu
Wolność słowa , demokracja. Dla mnie to nic naturalnego i nie chodzi o brak edukacji. Oni dzieci nie zrobią więc gdzie to jest normalne, do tego roszczeniowe to że juch. Pozdro
Nick
rok temu
Czyta z kartki to co syn napisał??
Sara
rok temu
Ona chyba niebawem w tańcu z gwiazdami wystąpi...
Żarcik
rok temu
Myślałem że Biedroń miał dwóch ojców
Olo
rok temu
Najpierw musi Robercik przeprosić Mamusie za to co jej zrobil
obser
rok temu
Niech sama przeprosi za wiadomo co, bo gdzieś popełniła błąd
taka prawda
rok temu
Tak logicznie LGBT to nie ludzie to ideologia i tu dopiero można powiedzieć za którą stoją ludzie ,przekonajcie mnie że LGBT to Biedroń,Śmieszek czy ktoś inny szum dla szumu bo nazwa LGBT nie są osoby i o ile prezydent przeprosi za to to napewno na niego nie zagłosuje.
bEUtGWsr
Proletaryusz
rok temu
A co powiedzieć o wielkiej rzeszy tych którzy pałają boską czcią do figur, obrazów jeśli przykazanie Boże nakazuje "Nie czyń podobizny aby się kłaniać" -ks.Wyjścia 20,4.5;(amputowane w nauczaniu KRK)"Przeklęty mąż który zrobi podobiznę rzeźbioną lub laną, obrzydliwość dla Pana, dzieło rąk rzemieślnika" - Pwtp. 27,15. "Abyście nie popełnili grzechu i nie sporządzili sobie podobizny rzeźbionej, czy to w kształcie mężczyzny czy kobiety" -Pwtp.4,16. Czyż nie jest to sprzeciwianie się porządkowi Bożemu? A jednak w ramach gwarancji konstytucji o wolności religijnej nie ma szykan dla takich praktyk. Dlaczego więc tyle szykan dla orientacji LGBT, tym bardziej że apostoł Paweł właśnie emocje bałwochwalcze wobec dzieł ludzkich rąk przedstawia jako czynnik inicjujący zaburzenia seksualności.(Ciekawy temat do badań dla naukowców neuro-psychofizjologów :Wpływ przeżyć emocjonalnych odnośnie przedmiotów kultu religijnego na ośrodki mózgowe odpowiedzialne za kształtowanie orientacji seksualnej) "I zamienili chwałę nieśmiertelnego Boga na obrazy przedstawiające śmiertelnego człowieka, a nawet ptaki,czworonożne zwierzęta i płazy.Ponieważ zamienili Boga prawdziwego na fałszywego i oddawali cześć, i służyli stworzeniu zamiast Stwórcy..." -list do Rzymian 1,23..."
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić