Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
HNM
|

Mama zmarłej Izabeli zabrała głos. Padły mocne słowa o pracy lekarzy

308
Podziel się:

Mama zmarłej 30-letniej Izabeli S., o której śmierci mówi cała Polska, gorzko wyraziła się o pracy lekarzy. Padły mocne słowa, które cisnęły się na ustach wyraźnie zrozpaczonej kobiecie.

Mama zmarłej Izabeli zabrała głos. Padły mocne słowa o pracy lekarzy
Mama zmarłej Izabeli S. o lekarzach (Getty Images, Facebook)

Izabela S. zmarła w szpitalu w Pszczynie. Jednak jak doszło do tego, że kobieta nie przeżyła?

Jej stan pogarszał się z chwili na chwilę. Lekarze w końcu podjęli próbę ratowania jej życia, jednak bezskutecznie. Jedni twierdzą, że lekarze zrobili wszystko, aby uratować 30-letnią kobietę, która właśnie straciła dziecko. Inni uważają, że to lekarze zawinili w głównej mierze.

Jedno jest pewne - ostatecznie nie wiadomo, kto zawinił, a to wykazać ma śledztwo. Swoją opinią na ten temat podzieliła się z mediami jednak mama zmarłej Izabeli. Barbara Zientek, która zgodziła się porozmawiać z redakcją Faktu, jest zrozpaczona, a winy za śmierć córki dopatruje się m.in. w postawie lekarzy.

Mama zmarłej Izabeli o lekarzach

Jak doszło do tego, że Izabela S. ostatecznie nie wyszła ze szpitala żywa, czego nikt, a już na pewno w jej wieku, by się nie spodziewał? Szczególnie mama zmarłej, która wciąż nie może pogodzić się z tym, co spotkało jej dziecko. Zdaniem kobiety lekarze źle potraktowali córkę, choć użyła o wiele ostrzejszych słów...

Przecież była pod opieką lekarzy. Była w szpitalu. Oni potraktowali ją jak śmiecia - mówi Barbara Zientek (Fakt).

Kobieta wciąż i wciąż czyta ostatnie wiadomości, jakie otrzymała od swojej córki. Z ich treści doczytuje się, że córka "czekała na śmierć".

Ona czekała tylko na śmierć. (...) Córka nie chciała mnie martwić, bo jestem po wypadku. Do głowy mi nie przyszło, że Izunia nie ma tam opieki. Gdybym wiedziała, zadzwoniłabym na policję, zawiozła ją do innego szpitala, poruszyłabym niebo i ziemię - mówi mama Izabeli, jednocześnie dzieląc się swoimi emocjami, z których wynika, że także niepotrzebnie siebie po części obarcza winą za to, co się stało.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(308)
pacjent
7 miesięcy temu
Tylko i wyłącznie wina lekarzy
pUMA LA bANDI...
7 miesięcy temu
Sombrerro wie, że lekarze byli ślepi. USG zamiast KTG. Zgłosić zabójstwo, nie błąd. Prokuratura zajmie dokumentację, monitoring????????????????????????///// I najważniejsze wejdzie na serwer. K\tsy, kalendarz wyborczy....................
Wyrazy współc...
8 miesięcy temu
Prawdopodobnie to jedyny przypadek zaniedbania z winy lekarzy i nagłych śmierci pacjentów ,szpital był pod lupą prokuratorów, ale starosta z PO,dyrektor szpitala też ich zwolennik, a ginekolog zapewne amator aborcji i nie ratował Izy ,by później zrzucić winę na rzad , nie rozumiem dlaczego nie było cesarskiego cięcia tylko prawdopodobnie czekal na śmierć dziecka??? , dla lewaków to nie dziecko tylko płód .Takich należy jak najszybciej bezpowrotnie degradować dożywotnia do wykonywania zawodu lekarza !!
3-30
8 miesięcy temu
Wszystkich zwolnic I do odpowiedzialnosci pociagnac .odebrac certyfikaty lekarskie na zawsze odszkodowania w milionach niech.placa !
Afk
8 miesięcy temu
Zawsze najglupsi najwięcej decydują o życiu innych...
Sab
8 miesięcy temu
W Dupach im sie poprzewracało. Zarabiają masę kasy i pacjentów z buta traktują. W Niemczech lekarz zarabia dobrze ale nie ma takich różnic placowychjak w Polsce i szacunek do pacjenta bez porównania większy skromność tez
3333
8 miesięcy temu
Oczywiście, ze to lekarze nie dopilnowali pani Izabeli!!!! Im wiecznie mało!!! Tylko strajkują, pacjenta traktują jak niepotrzebne zło!!!! Taka jest prawda 😪
Julian
8 miesięcy temu
I te hieny żądają jeszcze podwyżek :(
OSKARŻAM!!!
8 miesięcy temu
WPROWADZIĆ INSTYTUCJĘ INSPEKTORA NARODOWEGO : komisja złożona z 3-5 osób nie związanych zawodowo ani rodzinnie/towarzyskoz badaną instytucją: sądem szpitalem szkołą ma mieć możliwość natychmiastowego wprowadzenia kar i zamknięcia zbrodniarzy.
Monia
8 miesięcy temu
Lekarz powinien leczyc. Ale to my ich nauczycielismy- pacjenci do brania łapówek. Jakbyscie nie dawali tego by nie bylo. Sami jestescie winni chcieliscie byc lepsi placiliscie a teraz placz ze lekarz niedobry. Ten co daje powinien tez ponosic kare i to ogromna.
Meein
8 miesięcy temu
Jeśli uwierzycie w winę lekarzy i będziecie ich szkalowac i wysyłać do więzienia nie będzie w tym kraju kto leczyć!!! Nie dajcie się otumaniać. I dokonajcie wyboru.precz z polityką w medycynie!!!!
Marek
8 miesięcy temu
Jeśli szpitale nadal będą zamknięte z powodu Covid, to chory w ciężkim stanie ma małe szanse na przeżycie. Umrze z głodu, bo nikt mu nawet kropli wody nie poda. W szpitalach psychiatrycznych usypiają pacjentów, wszystkim podają silne środki i mają święty spokój. Od 12 w szpitalu jest już jeden lekarz, który notabene się ukrywa, bo znaleźć go niepodobna. W weekendy jest jeszcze gorzej. Brak odwiedzin powoduje, że robią co chcą, aby tylko mieć święty spokój.
Samanta
8 miesięcy temu
Ta biedna Iza dłuższy czas miała gorączkę,która szybko rosła i o czym wiedziały pielęgniarki! Zapewne przekazały te info lekarzowi .Gorączka była oznaką sepsy! Wody odeszły a chore dziecko umierało,zaczęło się zakażenie! Mogła też wystąpić rzucawka ..Gdzie był lekarz?Na co czekał?
Pacjentka dl
8 miesięcy temu
To konowaly nie lekarze. Winni sa wielu smierci, ale zaden nie odpowie bo solidarność zawodowa.To jest nie do pomyslenia na zachodzie zeby chronic takie przypadki.Za cos takiego grozi dożywotnio utrata prawa wykonywania zawodu i oczywiście odpowiedzialnosc karna.Kiedy tak nedzie u nas??????
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić