Matura 2021 - język angielski. Do sieci wyciekła tajemnicza karteczka [arkusz, odpowiedzi]

0

W czwartek odbędzie się matura z języka angielskiego. Wiele osób uważa, że ten egzamin to bułka z masłem. Mimo to nie brakuje takich, którzy szukają informacji o przeciekach. Czego należy się spodziewać na maturze z angielskiego?

Matura 2021 - język angielski. Do sieci wyciekła tajemnicza karteczka [arkusz, odpowiedzi]
Matura 2021 (PAP)

Za nami już dwa egzaminy maturalne na poziomie podstawowym. Zaczęło się od języka polskiego, natomiast w środę uczniowie mierzyli się z zadaniami z matematyki.

W czwartek 6 maja o godzinie 9:00 rozpocznie się natomiast matura z języka angielskiego. Zazwyczaj niewiele osób ma problemy ze zdaniem tego egzaminu. Większość uważa, że to nic trudnego.

Matura z języka angielskiego - arkusz, odpowiedzi, przecieki

W czwartek na pewno do sieci trafią arkusze maturalne z języka angielskiego. Pokażemy je niezwłocznie po publikacji CKE. Stopniowo będą pojawiać się też odpowiedzi.

Maturzyści rokrocznie szukają przecieków. Na razie nie ma sygnałów, by coś wyszło na jaw przed rozpoczęciem egzaminu.

Interesujące rzeczy można znaleźć jednak na Twitterze. Tam przewijają się plotki, że na maturze z języka angielskiego będzie trzeba napisać list do kolegi o zwiedzeniu kraju autostopem.

To jednak nie wszystko! Pojawiła się nawet... karteczka z odpowiedziami. Niczego nie należy jednak traktować poważnie i brać za pewnik.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić