o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ABA
|

Motorówka zapłonęła na Mazurach. Trzy osoby trafiły do szpitala

6
Podziel się

Na mazurskim jeziorze Śniardwy doszło do pożaru łodzi motorowej. Trzy osoby trafiły do szpitala - jedna z nich w ciężkim stanie.

Motorówka zapłonęła na Mazurach. Trzy osoby trafiły do szpitala
Pożar trwał około dwóch godzin. (PAP)
bEEIGPkl

Pożar wybuchł w momencie dolewania paliwa na jeziorze Śniardwy między Wyspą Pajęczą a Niedźwiedzim Rogiem. Na pokładzie znajdowały się cztery osoby, które zostały zabrane z płonącej łodzi przez żeglarzy przepływających obok.

Dwie poparzone osoby przejęli jeszcze na jeziorze nasi ratownicy. Na brzegu przekazano je załodze karetki kołowej i Lotniczemu Pogotowiu Ratunkowemu - powiedział dyżurny MOPR w Giżycku Radosław Wiśniewski.
bEEIGPkn

Trzy osoby trafiły do szpitala. Jedna jest w ciężkim stanie. Jak przekazała PAP policja, ranny został przetransportowany helikopterem do szpitala w Ełku.

Ludzie płynący tą łodzią są grupą znajomych, prawdopodobnie to turyści. Jak przekazali później strażacy, najbardziej poszkodowana osoba miała poparzenia drugiego i trzeciego stopnia.

bEEIGPkt

Łódź miała około ośmiu metrów długości, a akcja gaszenia pożaru trwała około dwóch godzin. W akcji gaśniczej uczestniczyła straż PSP z Pisza oraz OSP z Mikołajek i Rucianego-Nidy. Później spaloną łódź przetransportowano do Niedźwiedziego Rogu.

Zobacz także: Minister apeluje: koniec z obostrzeniami. "To obciążenie dla polskich rodzin"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEIGPkO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
synek_księdza
4 miesiące temu
... a więc ... pośród wielu przyczyn można domniemać że jeden z pasażerów motorówki puszczał dymka no i brak wyobraźni oraz niewiedza i lekkomyślność doprowadziły do zajęcia się paliwa ...
Ttt
4 miesiące temu
Zapłonąć to może konar.motorówka się zapaliła redaktorze..
zez
4 miesiące temu
może w końcu zakażą pływania motorówkami na Mazurach.
bEEIGPkP
wesoly romek
4 miesiące temu
Spalila się ze wstydu.
Dziadek
4 miesiące temu
co tu komentować. dałny dolewały paliwo do gorącego silnika
Ciekawy
4 miesiące temu
A dlaczego te nazwy takie durne? wyspa niedzwiedzi czy pajeczy róg. Na mazurach niedźwiedzie nie występują. Pająków też nie za wiele.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić