aktualizacja 

Nagranie z Poznania. Trafił na agresora, tak sobie z nim poradził

344

Na zjeździe z ronda w Poznaniu doszło do konfliktu pomiędzy dwoma kierowcami. Prowadzący bmw mężczyzna nie dał za wygraną i postanowił skonfrontować się z nagrywającym. Do sieci trafiło nagranie wideo, które wzbudziło spore emocje wśród komentujących.

Nagranie z Poznania. Trafił na agresora, tak sobie z nim poradził
Kierowca bmw nie dał za wygraną (YouTube, STOP CHAM)

Niebezpieczne zdarzenie zostało nagrane 15 września we wczesnych godzinach popołudniowych. Autor po zarejestrowaniu materiału postanowił przekazać go kanałowi STOP CHAM. Następnie filmik został opublikowany na YouTube. Wideo wzbudziło wiele kontrowersji wśród komentujących internautów.

Nagrywający pokonywał jedno z poznańskich rond. Na nagraniu widać, że w pewnym momencie po prawej stronie pojawiło się bmw, którego kierowca zapewne skorzystał z przejechania na warunkowym świetle. Autor nie miał zamiaru udzielić mu pierwszeństwa, ale również użył sygnału dźwiękowego. Na nagraniu słychać jak głośno komentuje zdarzenie słowami "gdzie ten się ładuję".

Kierowcy bmw nie spodobało się zachowanie nagrywającego. Mężczyzna postanowił skonfrontować się z autorem nagrania, aby wyjaśnić sytuację, do której doszło na zjeździe z ronda. W tym celu ruszył za autorem nagrania przez parking marketu budowlanego. Kierujący auto niemieckiej produkcji osiągnął swój cel kilkaset metrów dalej. Udało mu się zajechać drogę nagrywającemu. Ten chyba się jednak przestraszył, gdyż niezwłocznie wrzucił bieg wsteczny i uciekł.

"Ludzie to mają za dużo wolnego czasu"

Wideo stało się obiektem dyskusji internautów. Komentującym nie podobało się zarówno zachowanie nagrywającego, jak i kierowcy bmw. Zwrócili uwagę, że zarówno jeden i drugi mógł odpuścić, zamiast na siłę chcieć udowadniać swoją wyższość.

Tłukowi tak się bardzo spieszyło, tak bardzo chciał przejechać przez skrzyżowanie, że miał czas pojeździć po parkingu Castoramy i jakiejś podrzędnej uliczce osiedlowej, a nawet dwa razy wysiąść z samochodu - stwierdził internauta.
Ludzie to mają za dużo wolnego czasu, żeby coś takiego odwalać - podsumował komentujący.
Zobacz także: Spotkanie u prezydentów. To będzie dziś główny temat
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić