o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
BOB
|

Nie żyje Dariusz Wolke. Od lat był związany z warszawskim samorządem

7
Podziel się

Bardzo przykrą informację przekazał Urząd Dzielnicy Praga-Północ w Warszawie. Po długiej chorobie zmarł Dariusz Wolke, który w przeszłości pełnił funkcję zastępcy burmistrza.

Nie żyje Dariusz Wolke. Od lat był związany z warszawskim samorządem
Nie żyje Dariusz Wolke. (Facebook)
bEheuXtx

Dariusz Wolke od wielu lat był związany z warszawskim samorządem. Dwukrotnie pełnił funkcję zastępcy burmistrza w Urzędzie Dzielnicy Praga-Północ. Najpierw od grudnia 2014 do marca 2017, a potem od grudnia 2018 do maja 2019 roku.

Nie żyje Dariusz Wolke

Niestety, w piątek pojawiła się przykra informacja. Dariusz Wolke zmarł w wieku 60 lat. Wiadomo, że przez wiele lat walczył z ciężką chorobą.

bEheuXtz
Nasz ukochany przyjaciel, człowiek wielkiego serca. Otwarty i życzliwy. Zawsze angażował się w sprawy mieszkańców. Był człowiekiem dialogu. Łączył, a nie dzielił. Zarażał uśmiechem. Był wzorem profesjonalisty, który imponował opanowaniem i wysoką kulturą osobistą. W naszej pamięci pozostanie jego wyciągnięta pomocna dłoń i ramię, które było naszym wsparciem - czytamy w komunikacie UM Praga-Północ.
bEheuXtF

Wolke był członkiem stowarzyszenia "Kocham Pragę". W przeszłości był wicedyrektorem Departamentu Handlu w Gminie Centrum, a potem pracował w Urzędzie Marszałkowskim.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEheuXua
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(7)
Jack
5 dni temu
Afera mobbingowa z podtekstem seksualnym, dziwne relacje z deweloperami, w tym wycieczki na ich koszt, to też zmarły wice
Krysia z Cheł...
5 dni temu
ale na co umarł, raczek czy sepsa? prostata czy jądra?
avatar
5 dni temu
No i co z tego, że umarł ??????? Każdy umrze, co to za sensacja, aby informować o tym media ??????? Chcecie aby to komentowała totalna hołota na tym żałosnym POrtaliku ?????? Może ciszej nad tą trumną!!!!!!
bEheuXub
pawel
5 dni temu
umarł sam, czy się leczył +++
Uuu
5 dni temu
Pełowiec?
CNNNC
5 dni temu
Moja kolezanka ze studiow w latach 80 tych zachorowala na raka . Lekarz zaszczepil ja na grype dla podwyzszenia odpornosci . Prawie zaraz zmarla , chyba tego samego dnia
bolek
5 dni temu
MIAL 115 LAT
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić