Niebywałe chwile na konferencji prezydenta Ukrainy. Tłumaczka zapłakała

Bohaterska postawa Wołodymyra Zełenskiego wywołała ogromne poruszenie na całym świecie. Prezydent Ukrainy nie zamierza się poddawać, co udowodnił na ostatniej konferencji prasowej. Jego słowa wywołały wzruszenie w tłumaczce jednej z niemieckich telewizji.

Niebywałe chwile na konferencji prezydenta Ukrainy. Tłumaczka zapłakała
Tłumaczka wzruszyła się podczas transmisji "na żywo" (Twitter)

Postać Wołodymyra Zełenskiego stała się symbolem ukraińskiego bohaterstwa. Prezydent Ukrainy nie zostawił swoich rodaków w trudnych chwilach i stanął z nimi do walki o wolną ojczyznę. Postawa przywódcy wywołała ogromny podziw i szacunek na całym świecie. Szczególnie głośno zrobiło się o niej po tym, jak odrzucił propozycję Amerykanów dotyczącą pomocy ucieczki z Kijowa.

Prezydent Ukrainy co pewien czas zwraca się do swojego narodu i świata za pomocą mediów. Na portalach społecznościowych oraz w telewizjach pojawiają się nagrania wideo, na których Zełenski przekazuje najświeższe wieści. Do niecodziennej sytuacji doszło podczas jednego z jego ostatnich wystąpień przed kamerami. Odezwa do narodu wywołała wzruszenie w tłumaczce niemieckiej telewizji Welt. Prawdopodobnie jest obywatelką Ukrainy. Popłakała się na antenie, za co przeprosiła telewidzów.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Nic dziwnego, że słowa prezydenta wywołały wzruszenie w tłumaczce. Zełenski podczas swojego wystąpienia mówił, że Rosja jest na ścieżce zła i musi stracić swój głos w ONZ. Ponadto dodał, że Ukraina dokładnie wie, czego broni. Nieustraszona postawa wodza po raz kolejny dowiodła, że ten nie ma zamiaru się poddawać.

Zobacz także: Orędzie Putina. Jak zareagował Kijów? "Potwarz dla narodu ukraińskiego"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić