Niesamowita metamorfoza bezdomnego. Nie uwierzysz, jak teraz wygląda

26

Styliska z Dallas jednym gestem odmieniła życie miejskiego włóczęgi. W prezencie z okazji Dnia Ojca podarowała mu całkowitą metamorfozę. Nowy schludny wygląd otworzył dla bezdomnego zupełnie nowe możliwości. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa

Niesamowita metamorfoza bezdomnego. Nie uwierzysz, jak teraz wygląda
Stylista zafundowała bezdomnemu całkowitą przemianę (YouTube)

60-letni Larry Green przeszedł całkowitą metamorfozę dzięki pewnej stylistce z Dallas, która na weekend wyprowadziła go ulicy. "Chcemy sprawić, by poczuł się dobrze i pokazać, że mimo tego, że nie jest teraz stabilny finansowo, wciąż może być doceniony" - powiedziała "Mrs. Hot Hands"

Bezdomny przeszedł totalną metamorfozę

Larry mieszka na ulicy już od 20 lat. Jest ojcem czwórki dzieci, ma 11 wnuków i troje prawnuków. Przez cały ten czas próbował naprawić swoją sytuację, jednak z niechlujnym wyglądem ciężko było my znaleźć pracę. Teraz ma nadzieję, że nowy wizerunek i zyskana dzięki przemianie pewność siebie pozwoli mu zmienić swoje życie.

Mężczyzna wygląda jak zupełnie nowy człowiek. Stylistka obcięła mu skołtunione włosy, modnie wystylizowała brodę i ubrała w elegancki strój. Kiedy Larry zobaczył się w lutrze, ciężko było my powstrzymać wzruszenie. Wyjątkowy weekend bezdomnego obejmował również pobyt w hotelu i wieczorne wyjście na kolację z przyjaciółmi.

Larry ma także nadzieję, że metamorfoza pozwoli mu odzyskać rodzinę. "Stylistka – przyp. red.] Dała mi do zrozumienia, że ​​nadal jestem człowiekiem. Wiem, że dzięki niej wyglądam jak ktoś. Nie czuję się tak źle. Nie czuję się nikim - powiedział Green.

Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić