O jej zaginięciu mówiła cała Francja. Tragiczny finał poszukiwań 18-latki

34

Tajemniczym zniknięciem Sihem żył cały kraj. Poszukiwania 18-latki z Francji już się zakończyły, jednak nie w sposób, który ucieszyłby jej bliskich – okazało się, że młoda kobieta padła ofiarą zabójstwa. W toku śledztwa doszło do zatrzymania krewnego.

O jej zaginięciu mówiła cała Francja. Tragiczny finał poszukiwań 18-latki
Sihem nie żyje. 18-latki poszukiwała cała Francja (Facebook)

Jak informuje portal The Local, ciało Sihem zostało odnalezione w nocy z 1 na 2 lutego. Zwłoki 18-latki odkryto w La Grand Combe w departamencie Gard – aby nie rzucało się w oczy przechodniów, spoczywało w ustronnym miejscu, na samym skraju jednej z lokalnych dróg.

Nie żyje Sihem z Francji. Zatrzymano krewnego 18-latki

Do zaginięcia Sihem doszło w środę 25 stycznia w późnych godzinach wieczornych. 18-latka mieszkała oraz była ostatni raz widziana w departamencie Gard – tym samym, w którym później także znaleziono jej zwłoki.

Według ustaleń francuskojęzycznego portalu L'essentiel o zabójstwo nastolatki jest podejrzewany jej 39-letni krewny. To Mahfoud H., dobrze znany miejscowej policji ze względu na liczne przestępstwa na koncie. H. miał na koncie m.in. 12-letni pobyt w zakładzie karnym, gdzie trafił za napad z bronią w ręku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Jak policja szuka zwłok? Istnieją różne metody

Mahfoud H. dopuścił się również pięciokrotnego zniszczenia mienia. 39-latek miał nie tylko przyznać się do zabicia młodszej o 21 lat krewnej, lecz także zaprowadzić funkcjonariuszy policji do jej ciała.

39-latek zeznał, że do zabicia 18-latki doszło w konsekwencji kłótni. Z ustaleń śledczych wynika, że krewni mogli być kochankami, a do tragicznej w skutkach sprzeczki prawdopodobnie doszło właśnie na tle ich relacji miłosnej.

Mahfoud H. usłyszał zarzut zabójstwa. Jeśli 39-latkowi zostanie udowodniona wina, grozi mu nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić