o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
mmc
|

Ograniczenia w dyskontach. Coraz trudniej zrobić zapasy

26
Podziel się

Pierwsza fala koronawirusa i lockdown dla dyskontów okazały się prawdziwym wyzwaniem. W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną, coraz więcej osób znów decyduje się na zapasy. To może być problem dla sklepów.

Ograniczenia w dyskontach. Coraz trudniej zrobić zapasy
Zdjęcie ilustracyjne. (Getty Images)
bDmLVDFN

Coraz więcej osób decyduje się na zrobienie zapasów w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną. Obawa przed kolejnym lockdownem sprawiła, że w sklepach pojawia się coraz więcej osób, które robią coraz większe zakupy.

Większe dyskonty musiały szybko zareagować. W Wielkiej Brytanii wprowadzane są ograniczenia. W niektórych sklepach na jeden klient może kupić tylko jedno opakowanie papieru toaletowego.

bDmLVDFP

Podobne zasady dotyczą też niektórych produktów z długim terminem ważności. Kierownicy Lidlów w Anglii w zależności od dostaw i popytu mogą wprowadzać takie ograniczenia w swoich sklepach.

Jak wygląda sytuacja w Polsce? Coraz więcej osób zastanawia się, czy w popularnych dyskontach w Polsce nie zacznie brakować produktów podstawowej potrzeby. Na razie brak jednak jednoznacznych sygnałów, by nad Wisłą sytuacja była aż tak dramatyczna, jak w Wielkiej Brytanii.

bDmLVDFV

Rekordy zakażeń bite są na nowo z dnia na dzień. Drugi lockdown wciąż stoi pod znakiem zapytania, jednak kierownicy sklepów uspokajają, że nie ma powodu do obaw o produkty w sklepie. Niektóre sklepy rozważają ponowne wydłużenie godzin otwarcia.

Zobacz także: Jarosław Kaczyński i Jarosław Gowin podziębieni. Winna uroczystość w Pałacu?
bDmLVDGq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(26)
alejaja
2 miesiące temu
a wystarczy tylko wylaczyc telewizje
COVID = fake
2 miesiące temu
Nikt nie kwestionuje istnienia wirusa . Ale już od wiosny wiadomo , że ten nowy wirus okazał się łagodniejszy od zwykłej grypy - ponad 90 % przypadków to bezobjawowe . A jedynie medialna mistyfikacja podtrzymuje jego rzekomą grozę . Podobnie było z świńska grypą , ptasią grypą ... Jak sprzedali szczepionki - to nagle się skończyła !!! A np. Szwecja do dzisiaj płaci odszkodowania ... za powiklania po szczepionkach : Szwecja płaci odszkodowania ofiarom szczepionki przeciwko świńskiej grypie . Polecam : Największy przekręt medyczny stulecia. Czy grozi Nam powtórka?
....
2 miesiące temu
czy to celowy artykul ?? zeby wzbudzic panike czy podsycanie strachu??????nie bedziemy robic ani w jednej ani drugiej sieci zakupow. cyrk !
bDmLVDGr
Ghjk
2 miesiące temu
Ravzej chyba obawa przed kolejnym lockdownem a nie jakims wirusem, obawa przed terrorem
Goldengecko
2 miesiące temu
Pamiętam jak za PRL-u sprzedawali po max 10 rolek papieru toaletowego jeszcze trzeba było się ze 2 godziny wystać w kolejce
Najnowsze komentarze (26)
2,5,10
2 miesiące temu
Portal zaczyna znów podgrzewać żeby sprzedaż rosła ?
Jego Nick
2 miesiące temu
W zeszłym roku media straszyły groźną zimą stulecia, syberyjskimi mrozami itd itp. a na Mazowszu śniegu nie było, temperatura sporadycznie spadała poniżej zera. Nawet nie założyłem zimowych opon, a kożuch wisiał grzecznie w szafie. Komuś potrzebna jest atmosfera strachu, oczywiście w celach finansowych.
polak
2 miesiące temu
przestancie klamac. pracuje w handlu. nic nie brakuje.
Obserwator
2 miesiące temu
Przecież to grubymi nićmi szyte. Płatny artykuł sponsorowany! "W Kauflandzie i Lidlu pracujemy dzień i noc, aby zapewnić dostawy towaru do sklepów w Polsce." Lidl i Kaufland mają jednego właściciela i piszą te bzdury żeby napędzić sobie większą sprzedażą! Nie dajcie się zwieść.
Neska
2 miesiące temu
Sklepy chcą sprzedać przeterminowane produkty?
Jolka
2 miesiące temu
dlaczego media sieją panikę nikt nie wykupuje,jest wszystkiego pod dostatkiem wróciłam wczoraj z wysp brytyjskich nie ma tam żadnego ograniczenia a papieru więcej niż u nas,po co siejecie panikę????
jednoimienny
2 miesiące temu
Szpitale zakaźne są prawie puste....Media podawały, że w Szpitalu MSW /bez A !!!/ w Warszawie w najgorętszym okresie /cokolwiek by to miało znaczyć/ na 700 było zajętych "tylko" 200 łóżek. Koronoja...
awea
2 miesiące temu
artykuł sponsorowany przez dyskonty spożywcze
bDmLVDGj
Prawda
2 miesiące temu
Zamienili dodatni wynik testu na chorobę. W ten sposób fałszują statystyki. Szukają głupszych od siebie.
Walo
2 miesiące temu
Lidl? Nie kupuję badziewia u Niemca
Prawda
2 miesiące temu
W Polsce na zwykłe zapalenie płuc umiera co roku 12 tysięcy osób. We Włoszech takich osób jest 230 tysięcy!! Bo mają słabe płuca - takie geny. Tylko że większość tych ludzi normlanie umiera w domach, żadne pielęgniarki i lekarze ich w szpitalach nie oglądają. I uwaga - w tym jest duża liczba dzieci oraz osób młodych, bez żadnych "chorób współistniejących". No i nagle statystyki korony robią się śmiesznie małe. I powiedzcie że to nie ogólnoświatowa manipulacja.
iwsjo
2 miesiące temu
Czytam,słucham,ogladam i mój wniosek jest taki,że to globalna koronoja.
iwsjo
2 miesiące temu
Czytam,słucham,ogladam i mój wniosek jest taki,że to globalna koronoja.
Uuuuuu
2 miesiące temu
Proszę statystyki zwykłej grypy!!!!
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić