Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
mmc
|

Ograniczenia w dyskontach. Coraz trudniej zrobić zapasy

28
Podziel się

Pierwsza fala koronawirusa i lockdown dla dyskontów okazały się prawdziwym wyzwaniem. W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną, coraz więcej osób znów decyduje się na zapasy. To może być problem dla sklepów.

Ograniczenia w dyskontach. Coraz trudniej zrobić zapasy
Zdjęcie ilustracyjne. (Getty Images)
bEUWiUbp

Coraz więcej osób decyduje się na zrobienie zapasów w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną. Obawa przed kolejnym lockdownem sprawiła, że w sklepach pojawia się coraz więcej osób, które robią coraz większe zakupy.

Większe dyskonty musiały szybko zareagować. W Wielkiej Brytanii wprowadzane są ograniczenia. W niektórych sklepach na jeden klient może kupić tylko jedno opakowanie papieru toaletowego.

bEUWiUbr

Podobne zasady dotyczą też niektórych produktów z długim terminem ważności. Kierownicy Lidlów w Anglii w zależności od dostaw i popytu mogą wprowadzać takie ograniczenia w swoich sklepach.

Jak wygląda sytuacja w Polsce? Coraz więcej osób zastanawia się, czy w popularnych dyskontach w Polsce nie zacznie brakować produktów podstawowej potrzeby. Na razie brak jednak jednoznacznych sygnałów, by nad Wisłą sytuacja była aż tak dramatyczna, jak w Wielkiej Brytanii.

bEUWiUbx

Rekordy zakażeń bite są na nowo z dnia na dzień. Drugi lockdown wciąż stoi pod znakiem zapytania, jednak kierownicy sklepów uspokajają, że nie ma powodu do obaw o produkty w sklepie. Niektóre sklepy rozważają ponowne wydłużenie godzin otwarcia.

Zobacz także: Jarosław Kaczyński i Jarosław Gowin podziębieni. Winna uroczystość w Pałacu?
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUWiUbS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(28)
babazlasu
miesiąc temu
Posłuchajcie mieszczuchy babyzlasu: kasza, ryż, fasola, miód, sól, smalec,orzechy, woda. Wszystko w plastikowych/szklanych opakowaniach. Świece, maszynka na kartusze do gotowania. Dobranoc, bo 3 dni prądu nie będzie.
babazlasu
miesiąc temu
Posłuchajcie mieszczuchy babyzlasu: kasza, ryż, fasola, miód, sól, smalec,orzechy, woda. Wszystko w plastikowych/szklanych opakowaniach. Świece, maszynka na kartusze do gotowania. Dobranoc, bo 3 dni prądu nie będzie.
2,5,10
rok temu
Portal zaczyna znów podgrzewać żeby sprzedaż rosła ?
bEUWiUbT
Jego Nick
rok temu
W zeszłym roku media straszyły groźną zimą stulecia, syberyjskimi mrozami itd itp. a na Mazowszu śniegu nie było, temperatura sporadycznie spadała poniżej zera. Nawet nie założyłem zimowych opon, a kożuch wisiał grzecznie w szafie. Komuś potrzebna jest atmosfera strachu, oczywiście w celach finansowych.
polak
rok temu
przestancie klamac. pracuje w handlu. nic nie brakuje.
Obserwator
rok temu
Przecież to grubymi nićmi szyte. Płatny artykuł sponsorowany! "W Kauflandzie i Lidlu pracujemy dzień i noc, aby zapewnić dostawy towaru do sklepów w Polsce." Lidl i Kaufland mają jednego właściciela i piszą te bzdury żeby napędzić sobie większą sprzedażą! Nie dajcie się zwieść.
Neska
rok temu
Sklepy chcą sprzedać przeterminowane produkty?
Jolka
rok temu
dlaczego media sieją panikę nikt nie wykupuje,jest wszystkiego pod dostatkiem wróciłam wczoraj z wysp brytyjskich nie ma tam żadnego ograniczenia a papieru więcej niż u nas,po co siejecie panikę????
jednoimienny
rok temu
Szpitale zakaźne są prawie puste....Media podawały, że w Szpitalu MSW /bez A !!!/ w Warszawie w najgorętszym okresie /cokolwiek by to miało znaczyć/ na 700 było zajętych "tylko" 200 łóżek. Koronoja...
awea
rok temu
artykuł sponsorowany przez dyskonty spożywcze
Prawda
rok temu
Zamienili dodatni wynik testu na chorobę. W ten sposób fałszują statystyki. Szukają głupszych od siebie.
Walo
rok temu
Lidl? Nie kupuję badziewia u Niemca
Prawda
rok temu
W Polsce na zwykłe zapalenie płuc umiera co roku 12 tysięcy osób. We Włoszech takich osób jest 230 tysięcy!! Bo mają słabe płuca - takie geny. Tylko że większość tych ludzi normlanie umiera w domach, żadne pielęgniarki i lekarze ich w szpitalach nie oglądają. I uwaga - w tym jest duża liczba dzieci oraz osób młodych, bez żadnych "chorób współistniejących". No i nagle statystyki korony robią się śmiesznie małe. I powiedzcie że to nie ogólnoświatowa manipulacja.
bEUWiUbL
iwsjo
rok temu
Czytam,słucham,ogladam i mój wniosek jest taki,że to globalna koronoja.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić