Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Arkadiusz Jastrzębski
|
aktualizacja

Owsiak daje Mazurek 48 godzin na przeprosiny. "Zobaczę - odpuszczę"

115
Podziel się:

Szef WOŚP zareagował na wpis rzeczniczki PiS w mediach społecznościowych, do którego dołączony był mem m.in ze zdjęciem budynku podpisane jako "Namiot Jerzego Owsiaka". "Proszę o natychmiastowe przeprosiny" - napisał Owsiak.

Szef WOŚP: proszę o natychmiastowe przeprosiny za "namiot Jurka Owsiaka"
Szef WOŚP: proszę o natychmiastowe przeprosiny za "namiot Jurka Owsiaka" (Forum, Michał Dyjuk/Reporter)

Jerzy Owsiak domaga się przeprosin za mem, który wicemarszałek Sejmu dołączyła do tweeta z apelem do opozycji o merytoryczne argumenty w sporze politycznym. Na początku wpisu nawiązała do zarzutów opozycji o to, że Jarosław Kaczyński w rzeczywistości nie żyje tak skromnie, jak by chciał, aby oceniali to wyborcy.

"Internauci szybko porównali, jak mieszka 'bogacz' J.Kaczyński i 'BIEDACY' z totalnej opozycji oraz środowisko, które ją wspiera" - (pisownia oryg. - przyp. red.) stwierdziła i załączyła mem ze zdjęciami podpisanymi: "Pałac Jarosława Kaczyńskiego", "Norka Tomasza Lisa", "Altanka Radka Sikorskiego", "Namiot Jurka Owsiaka", "Chałupka Grzegorza Schetyny" oraz "Lepianka Lecha Wałęsy".

Szef Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uznał to za obrazę i zażądał przeprosin. "Pani Beato Mazurek! Ja, Jurek Owsiak, proszę o natychmiastowe przeprosiny za "namiot Jurka Owsiaka". Po prostu słowo "przepraszam" - i odpuszczam! To prosty zabieg, który proszę uczynić na swoim Twitterze" - zaapelował.

"Zobaczę - odpuszczę"

"I uprzejmie proszę dać znać, że Pani to uczyniła. Zobaczę - odpuszczę. Jurek Owsiak, prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, do której należy pokazany przez Panią budynek, gdzie prowadzone są szkolenia wolontariuszy Pokojowego Patrolu. Na świadków powołam ponad 10 tysięcy osób, które tutaj w budynku Uniwersytetu WOŚP w Ośrodek Szkoleniowy Szadowo-Młyn ukończyły kursy wolontariackie" - wyjaśnił w swoim wpisie na Facebooku.

"Zresztą co ja mówię! Bardzo proszę wszystkich, którzy tam kończyli szkolenia WOŚP, aby już pisali do Pani Beaty na adres Biura Poselskiego" - dodał szef WOŚP.

Zaznaczył też, że na przeprosiny czeka 48 godzin.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Zobacz także: „Czarna lista” Wałęsy. Borys Budka idzie krok dalej
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(115)
Foka
4 lata temu
PRZYSTANEK WOODSTOCK zero zabezpieczenia ,za Adamowicza powinien ponieśc konsekwencje
Zimnydrań
4 lata temu
Wydaje mi się Drogi Jurku, iż to TYLKO retoryka wypowiedzi owej Pani - tak to rozumiem , czytając Jej - całą wypowiedź. Ty - wyrwałeś fragment z kontekstu ... niepotrzebnie zupełnie ... ale to moje subiektywne odczucie. Tym nie mniej, nie jestem przeciwnikiem Twoich działań jak również zamiarów Fundacji - jaką Prowadzisz ... mimo, iż kiedyś - zupełnie olałeś moje - do Ciebie ... stricte techniczne - zapytanie ... jakbym jakąś konkurencyjną potęgę stanowił ?! .... a to, zwykłe, człowiecze pytanie było. Pozdrawiam Cię serdecznie, zdrowia życząc.
Wierzacy
4 lata temu
Nie damy się dyktaturze. Brawo Jurek.
Rumcajs
4 lata temu
Jak długo jeszcze będzie eksponowana ta facjata? Dość nienawistnej szpetoty!
etyczka prawi...
4 lata temu
Beata Mazurek powinna jak rzeczniczka nienawiści , zazdrości i "elokwencji" zakopać się głęboko w katakumby zapomnienia - bystrość riposty nie przystoi poważnemu politykowi rządzącej partii chrześcijańskiej - taki wpisy szerzą nienawiść i rasizm ekonomiczny. WSTYD MI ZA TAKIEGO RZECZNIKA !!!
jusada
4 lata temu
prawda w oczy kole
jajcooo
4 lata temu
O d każdej zbiórki urzędowo należy mu się 3% czyli około 3 milionów inne sprawy pomijam- to milioner dużą gębą.Czekam aż ktoś postawi mu zarzuty za adamowicza bo ktoś za ten syf organizacyjny odpowiada.
bul
4 lata temu
to tylko czerwony pajac !
Sas
4 lata temu
Już przeprosiła.
Tak chyba jes...
4 lata temu
Owsik w życiu nie uwierzę że jesteś czysty nie umoczony,ale mam to gdzieś i myślę że i tobie kiedyś się dobiora do twojej uczciwości.A ja jak pomagam ludzią to bezpośrednio,a jak się modlę to do Boga nie potrzebuję pośredników którym nawet za modlitwę trzeba płacić
Maciek z Lubl...
4 lata temu
Obrażać to jedno , ale Jerzy Owsiak uważa się za wyjętego spod wszelkiej krytyki - także tej czynionej rzeczowo i spokojnie . O sprawie MRÓWKI CAŁEJ i ZŁOTEGO MELONA nie wolno się zająknąć w najlichszy nawet sposób , nie wolno też przypominać jak pod koniec lat osiemdziesiątych propagował hasło : UWOLNIĆ SŁONIA i jak na początku lat dziewięćdziesiątych zniszczył festiwal w Jarocinie . Ośmielam się dać to pod rozwagę . Co do hasła : UWOLNIĆ SŁONIA , to tu kłania się jeszcze jedna sprawa Owsiaka , jaką pamiętam z dzieciństwa : TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ CHIŃSKICH RĘCZNIKÓW . Polecam to wszystko dociekliwym . Chciałbym wiedzieć , czy Jerzy Owsiak zachęca do zadawania pytań do marszałek Mazurek , czy chce nasyłać bojówki ?
Dem
4 lata temu
Jurek domagasz się rzeczy nierealnej :) Słowem "przepraszam" posługują się ludzie inteligentni, odczuwający empatię.
Operator
4 lata temu
Ewidentny przykład jak Pan Owsiak wykorzystuje popularność i sympatie społeczną do walki politycznej. Ludzie, proszę, wspierajcie WOŚP, ale przestańcie robić z Pana Owsiaka świętego, bo to umoczony w politykę jegomość - a tam nie ma świętych.
kieł
4 lata temu
rzecznik (nie)rządu p. Mazurek zapomniała wkleić zdjęcia NAMIOCIKU OJCA DYREKTORA R. - chyba jej mały aparacik nie ogarniał tak skromnego namiociku!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić