Pierwsza dama USA na okładce magazynu "Vogue". Jest też przytyk w stronę Trumpów

8

Jill Biden znalazła się na okładce sierpniowego magazynu "Vogue". Przy tej okazji zdecydowała się na udzielenie wywiadu. Opowiedziała w nim o różnych planach, a ponadto pojawiły się nawiązania do Donalda Trumpa i Melanii Trump.

Pierwsza dama USA na okładce magazynu "Vogue". Jest też przytyk w stronę Trumpów
Jill Biden (Getty Images)

W styczniu Amerykanie wybrali nowego prezydenta - został nim Joe Biden. Jednocześnie pierwszą damą stała się oczywiście jego żona Jill, która zachowuje się inaczej niż jej poprzedniczka Melania Trump.

Jill cieszy się szacunkiem i sympatią. Ostatnio zaowocowało to tym, że znalazła się na okładce magazynu "Vogue". Można ją już zobaczyć w sieci.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jill Biden udzieliła też wywiadu. Opowiedziała w nim o tym, jak się czuje w nowej roli.

Kiedy zostałam drugą damą - było tak wiele rzeczy, które chciałam zrobić. Zawsze mówiłam: "Nigdy nie zmarnuję tej możliwości". (...) A teraz mam większe spektrum i możliwości i codziennie czuję, jakbym musiała z czegoś rezygnować? Z czego chciałabym zrezygnować? Z niczego - przyznała, cytowana przez Plotka.

Co było kluczem do sukcesu?

Jill Biden pokusiła się również o wskazanie przyczyny wygranej jej męża w wyborach prezydenckich. Co pozwoliło mu pokonać Donalda Trumpa? Pierwsza dama USA oceniła, że Joe Biden "jest po prostu spokojniejszym prezydentem i obniża temperaturę".

Podczas kampanii czułam ogromny niepokój ze strony ludzi; byli przestraszeni. Kiedy teraz podróżuję po kraju, czuję, że ludzie mogą znowu oddychać. Myślę, że to jest jeden z powodów, dla których Joe został wybrany. Ludzie chcieli, żeby ktoś przyszedł i uzdrowił ten naród, nie tylko z pandemii, co, jak sądzę, zrobił Joe, przeprowadzając szczepienia - podkreśliła.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić