Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

Pisz. Zgłosił na policję kradzież roweru. Prawda zaskoczyła wszystkich

15
Podziel się

Na komisariat w Piszu (woj. warmińsko-mazurskie) zgłosił się właściciel roweru. Jak relacjonował, zostawił pojazd tylko na chwilę, jednak gdy wrócił, już go nie było. Uważał, że padł ofiarą kradzieży. Prawda zdziwiła i mężczyznę, i policjantów.

Pisz. Zgłosił na policję kradzież roweru. Prawda zaskoczyła wszystkich
Właściciel roweru był przekonany, że padł ofiarą kradzieży. Zgłosił sprawę na policję (Komenda Powiatowa Policji w Piszu)
bEUqEuCZ

Właściciel roweru opowiedział policjantom, że zostawił pojazd oparty o latarnię nieopodal rzeki. Jak relacjonuje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Piszu, na szczęście dla policjantów i zgłaszającego, miejsce znajdowało się w zasięgu kamery monitoringu.

Zgłosił kradzież roweru. Tajemnica rozwiązana dzięki monitoringowi

Funkcjonariusze zabezpieczyli i przejrzeli nagrania z miejskiego monitoringu. Liczyli, że na taśmie uchwycono moment kradzieży roweru. Ku zaskoczeniu policjantów okazało się, że pojazd samoistnie przechylił się, a następnie wpadł do rzeki.

bEUqEuDb

Policjanci poinformowali właściciela roweru, co naprawdę stało się z jego własnością. Na szczęście dla autora zgłoszenia udało mu się odzyskać pojazd – już następnego dnia wydobył go z rzeki.

Zobacz także: Zobacz też: Uciekał z kucem przez miasto. Teraz szuka go policja
bEUqEuDh

Ostatecznie nikomu nie postawiono zarzutów w sprawie. Nagranie z monitoringu potwierdziło, że rower nie został skradziony, a jego właściciel nie zdawał sobie sprawy, co naprawdę stało się z pojazdem.

Jak podkreśla rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Piszu, monitoring został zainstalowany w miejscu "kradzieży" roweru dopiero niedawno. Jednak jego obecność znacznie przyczyniła się do zmniejszenia liczby przypadków wandalizmu, zakłócania porządku publicznego czy niszczenia mienia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUqEuDC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(15)
biolog
2 miesiące temu
Za zawracanie głowy policji pierdołami powinni go skazać na miesiąc oglądania tevałenu albo tvp, zależy co by było dla niego bardziej dotkliwe.
Pytalski
2 miesiące temu
Redaktorku powiedz wszystkim jaką TAŚMIE oglądała policja z monitoringu? Chodzi ci o taśmę 35mm z emulsją światłoczułą czy samoprzylepną taśmę montażową?
Siewca prawdy...
2 miesiące temu
Monitoring został założony nie dawno. Taki nie za drogi, z odzysku, od szwagra. Jest beznadziejny, ale za to słabo widać...
bEUqEuDD
łask
2 miesiące temu
Gdyby sprawa trafiła do Łasku, policja i prokuratura poszłaby krok dalej. Stwierdziliby, że doszło do złamania prawa przez rzekę, ale uznaliby to za niską szkodliwość społeczną czynu.
Olkaa
2 miesiące temu
Bardzo przyjemna tutaj sekcja komentarzy <3
Ukarać
2 miesiące temu
latarnie wykręcając żarówkę,osuszyć rzekę,zdymisjonować zero-ziebre w trybie natychmiastowym,nagrodzic kamere monitoringu podłaczajac dodatkowe zasilanie...rowerowym skrytozercom mówimy stanowcze *nie*
typowy_roberc...
2 miesiące temu
To już nagrywając kiełbasą podwawelską można uzyskać lepszy obraz
Normalna
2 miesiące temu
No poczucie humoru w narodzie jest .Najfajniejsze komentarze do tego artykulu. Na poniedziałkowy poranek najlepszy żart i usmiech. Super .Milego dnia dla wszystkich
marcin g
2 miesiące temu
powinni przesłuchać rzekę aż puści pare
FU-FU
2 miesiące temu
a czy rzeka była trzeźwa?
bbb
2 miesiące temu
Super jakość
Tosiek.
2 miesiące temu
Ukarany powinien zostać.....rower za...samowolne oddalenie się z miejsca postoju.
hahahahahaha
2 miesiące temu
Ziobro postaw zarzuty
bEUqEuDv
Mm27
2 miesiące temu
Należy aresztować rzekę. Gdyby nie monitoring to zapewne wypłynęła by z ogłoszeniem na OLX.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić