aktualizacja 

"Podłość ludzka nie zna granic". Strażacy apelują o pomoc

0

Strażacy ochotnicy z OSP Komarówka Podlaska zwrócili się z apelem do mieszkańców o pomoc. Chodzi o kradzież elektrosprzętu, który zbierali druhowie w ramach akcji "Strażaków wspierajmy, elektrosprzęt oddajmy".

"Podłość ludzka nie zna granic". Strażacy apelują o pomoc
Strażacy ochotnicy z OSP Komarówka Podlaska zwrócili się z apelem do mieszkańców o pomoc. (lublin112.pl)

W ostatnich dniach jednostka strażacka OSP Komarówka Podlaska zaangażowała się w akcję "Strażaków wspierajmy, elektrosprzęt oddajmy", mającą na celu zebranie sprzętu elektronicznego na potrzeby działania strażaków.

Akcja polega na przeprowadzeniu wśród mieszkańców zbiórki zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego, w zamian za który jednostka otrzyma środki finansowe na doposażenie jednostki. Niestety w piątek, 12 kwietnia cały zebrany sprzęt został skradziony spod remizy. "Podłość ludzka nie zna granic" - komentują strażacy.

Strażacy apelują o pomoc w identyfikacji złodziei, którzy bez skrupułów pozbawili ich tego, co zbierali dla dobra innych. Jeśli ktoś cokolwiek widział, pamięta szczegóły z tego dnia, strażacy proszą o niezwłoczny kontakt z policją lub jednostką strażacką OSP Komarówka Podlaska.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: USA. Strażacy jechali na interwencję. Sami potrzebowali pomocy

Na podstawie wstępnych ustaleń wiadomo, że sprawcy przyjechali białym samochodem dostawczym z windą. Numery rejestracyjne pojazdu zaczynały się na liter "LB".

Istnieje również podejrzenie, że część rzeczy mogła zostać skradziona już dzień wcześniej przez osoby, które przyjechały zielonym samochodem dostawczym, być może wywrotką lub "solówką".

Strażacy informują, że zabezpieczają nagrania z pobliskich kamer monitoringu i apelują o przekazywanie informacji na temat potencjalnych sprawców. Dodają, że zawsze, nie zważając na ryzyko, niosą pomoc ludziom, a tym razem to oni potrzebują pomocy w ustaleniu sprawców kradzieży.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: ESO
Źródło:info112.pl
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić