Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
KLS
|

Pojedynek Staśko kontra Klimasara. "Nazywa moje piersi pryszczami”

17
Podziel się:

Takiej wojny jeszcze nie było! Ostatnio dużo zainteresowanie media poświęcają Justynie Klimasarze, a to wszystko za sprawą Twitterowego wpisu. W sprawie postanowiła wypowiedzieć się aktywistka Maja Staśko. I rozpętało się piekło...

Pojedynek Staśko kontra Klimasara. "Nazywa moje piersi pryszczami”
Staśko i Klimasara (Instagram)

Takiego konfliktu w show-biznesie chyba jeszcze nie było. Justyna Klimasara, młoda działaczka Sojuszu Lewicy Demokratycznej nawiązała ostatnio w swoich mediach społecznościowych do programu „Hejt Park”, w którym gościem był niedawno Krzysztof Gonciarz.

Tematy na które ma zdanie pan Gonciarz: 0! Mdły, bezbarwny, nudny, słaby, ale lubi Maje Staśko i podoba mu się jej działalność! - napisała.

Jeden z internautów zasugerował wówczas, że Gonciarza interesują raczej piersi Mai Staśko. Na co Klimasara odpisała "chyba pryszcze". Staśko nie pozostawiła tego bez odpowiedzi, pisząc w swoim stylu o krytyce innej kobiety.

Justyna Klimasara znów ocenia inną kobietę przez pryzmat wyglądu. Teraz nazywa moje piersi pryszczami. Justyna, naprawdę, nie musisz rywalizować z innymi kobietami pod względem atrakcyjności i dowalać im, żeby zdobyć wartość i uznanie mężczyzn. Jesteś wartościowa, po prostu - odpowiedziała aktywistka.

Młoda polityczka postanowiła nie odpuścić. Zasugerowała aktywistce - Mai Staśko, by ta złapała więcej dystansu do siebie. Ewentualnie, żeby "zjadła Snickersa".

Nie śmiałam się z jej piersi. Słowo pryszcze na mojej tablicy okazało się dla niej świetnym pretekstem do tego, aby mnie zaatakować. Maju rób swoje, nie szukaj wroga tam, gdzie go nie ma, więcej dystansu. Zawsze możesz też zjeść Snikersa - brzmiała odpowiedź.

A jak już w kwestii dystansu jesteśmy... To Staśko w odpowiedzi zasugerowała go z kolei Klimasarze.

Justyno, polecam trochę dystansu, by zacząć odróżniać krytykę od ataku. A także body shaming od żartu. Czas najwyższy, naprawdę - brzmiała odpowiedź.

Jeśli jednak ktoś pomyślał, że konflikt się zakończył to... nie. On przybiera na sile. A wszystko dlatego, że o kłótni postanowił napisać "Wprost", czym Maja Staśko pochwaliła się na swoich stories na Instagramie. Wywołana do tablicy Klimasara od razu skomentowała sprawę na Twitterze.

Maja naprawdę pochwaliła się tym artykułem. Maju podpowiadam, napisali, bo ja tam wystąpiłam. Tak całkiem poważnie, aż weszłam na stories Mai. Szkoda, że jeśli media decydują się pisać o niej, to dlatego, że kogoś atakuje lub się z nim kłoci - napisała gwiazda Lewicy.

Jak potoczą się losy bohaterek? Czas wziąć popcorn, bo zaczyna robić się ciekawie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(17)
kloss88
rok temu
kto to jest ?
Korf
rok temu
wyłączyć instagram twittera i facebook i raz dwa znikną ci wszyscy marni celebryci znani z tego że są znani.
xyz
rok temu
Nie wiem która jest z "małymi "piersiami, ale obie wargi mają potężne, wiadomo w piersi trzeba zainwestować więcej a chyba ich jeszcze nie stać no to chociaż usta :)
GOŚĆ
rok temu
Niech obie pokażą piersi, wtedy ocenimy.
XDD
rok temu
Staśko wyglada jak z lat 90
...
rok temu
Niech się pokłócą na temat wyglądu i wielkości swoich wagin-będzie ciekawiej
Hipster
rok temu
"Działaczki lewicy" i wszystko jasne...
Ings
rok temu
Klimasara- brak kultury i szacunku dla innych. Wie, że jest ładna i uderza poniżej pasa, wiedząc, że jest, w pojedynku na urodę, górą. Niestety, jest to tylko taka pisanka... Wstyd- taka kłótnia i takie argumenty.
Krisis
rok temu
Kobiecy punkt widzenia przez pryzmat kształtów i kolorów.
Co2
rok temu
Jakby o głupocie pisać w tonażu to obie panie Evergiven pobiły już dawno...
CCc
rok temu
Wyłączyć internet i nie ma gwiazd.
Best
rok temu
Kto to? Do garów
Sabat
rok temu
Kto to jest ? Może zaczniecie pisać o menelach spod sklepu tak samo interesujący temat
TT hre
rok temu
No coż, Klimassara ma czym oddychac czego nie mozna powiedziec o niektorych z jej adwersarzy
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić