o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
KLS
|

Pojedynek Staśko kontra Klimasara. "Nazywa moje piersi pryszczami”

17
Podziel się

Takiej wojny jeszcze nie było! Ostatnio dużo zainteresowanie media poświęcają Justynie Klimasarze, a to wszystko za sprawą Twitterowego wpisu. W sprawie postanowiła wypowiedzieć się aktywistka Maja Staśko. I rozpętało się piekło...

Pojedynek Staśko kontra Klimasara. "Nazywa moje piersi pryszczami”
Staśko i Klimasara (Instagram)
bEDAiBvV

Takiego konfliktu w show-biznesie chyba jeszcze nie było. Justyna Klimasara, młoda działaczka Sojuszu Lewicy Demokratycznej nawiązała ostatnio w swoich mediach społecznościowych do programu „Hejt Park”, w którym gościem był niedawno Krzysztof Gonciarz.

Tematy na które ma zdanie pan Gonciarz: 0! Mdły, bezbarwny, nudny, słaby, ale lubi Maje Staśko i podoba mu się jej działalność! - napisała.
bEDAiBvX

Jeden z internautów zasugerował wówczas, że Gonciarza interesują raczej piersi Mai Staśko. Na co Klimasara odpisała "chyba pryszcze". Staśko nie pozostawiła tego bez odpowiedzi, pisząc w swoim stylu o krytyce innej kobiety.

Justyna Klimasara znów ocenia inną kobietę przez pryzmat wyglądu. Teraz nazywa moje piersi pryszczami. Justyna, naprawdę, nie musisz rywalizować z innymi kobietami pod względem atrakcyjności i dowalać im, żeby zdobyć wartość i uznanie mężczyzn. Jesteś wartościowa, po prostu - odpowiedziała aktywistka.

Młoda polityczka postanowiła nie odpuścić. Zasugerowała aktywistce - Mai Staśko, by ta złapała więcej dystansu do siebie. Ewentualnie, żeby "zjadła Snickersa".

Nie śmiałam się z jej piersi. Słowo pryszcze na mojej tablicy okazało się dla niej świetnym pretekstem do tego, aby mnie zaatakować. Maju rób swoje, nie szukaj wroga tam, gdzie go nie ma, więcej dystansu. Zawsze możesz też zjeść Snikersa - brzmiała odpowiedź.
bEDAiBwd

A jak już w kwestii dystansu jesteśmy... To Staśko w odpowiedzi zasugerowała go z kolei Klimasarze.

Justyno, polecam trochę dystansu, by zacząć odróżniać krytykę od ataku. A także body shaming od żartu. Czas najwyższy, naprawdę - brzmiała odpowiedź.

Jeśli jednak ktoś pomyślał, że konflikt się zakończył to... nie. On przybiera na sile. A wszystko dlatego, że o kłótni postanowił napisać "Wprost", czym Maja Staśko pochwaliła się na swoich stories na Instagramie. Wywołana do tablicy Klimasara od razu skomentowała sprawę na Twitterze.

bEDAiBwe
Maja naprawdę pochwaliła się tym artykułem. Maju podpowiadam, napisali, bo ja tam wystąpiłam. Tak całkiem poważnie, aż weszłam na stories Mai. Szkoda, że jeśli media decydują się pisać o niej, to dlatego, że kogoś atakuje lub się z nim kłoci - napisała gwiazda Lewicy.

Jak potoczą się losy bohaterek? Czas wziąć popcorn, bo zaczyna robić się ciekawie.

bEDAiBwf
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDAiBwy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(17)
kloss88
5 miesięcy temu
kto to jest ?
Korf
5 miesięcy temu
wyłączyć instagram twittera i facebook i raz dwa znikną ci wszyscy marni celebryci znani z tego że są znani.
xyz
5 miesięcy temu
Nie wiem która jest z "małymi "piersiami, ale obie wargi mają potężne, wiadomo w piersi trzeba zainwestować więcej a chyba ich jeszcze nie stać no to chociaż usta :)
bEDAiBwz
GOŚĆ
5 miesięcy temu
Niech obie pokażą piersi, wtedy ocenimy.
XDD
5 miesięcy temu
Staśko wyglada jak z lat 90
...
5 miesięcy temu
Niech się pokłócą na temat wyglądu i wielkości swoich wagin-będzie ciekawiej
Hipster
5 miesięcy temu
"Działaczki lewicy" i wszystko jasne...
Ings
5 miesięcy temu
Klimasara- brak kultury i szacunku dla innych. Wie, że jest ładna i uderza poniżej pasa, wiedząc, że jest, w pojedynku na urodę, górą. Niestety, jest to tylko taka pisanka... Wstyd- taka kłótnia i takie argumenty.
Krisis
5 miesięcy temu
Kobiecy punkt widzenia przez pryzmat kształtów i kolorów.
Co2
5 miesięcy temu
Jakby o głupocie pisać w tonażu to obie panie Evergiven pobiły już dawno...
CCc
5 miesięcy temu
Wyłączyć internet i nie ma gwiazd.
Best
5 miesięcy temu
Kto to? Do garów
Sabat
5 miesięcy temu
Kto to jest ? Może zaczniecie pisać o menelach spod sklepu tak samo interesujący temat
bEDAiBwr
TT hre
5 miesięcy temu
No coż, Klimassara ma czym oddychac czego nie mozna powiedziec o niektorych z jej adwersarzy
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić